Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Fisz Emade Tworzywo

08.06 , 20:30

Po sukcesach ostatnich albumów „Numer 1”, „Drony i Mamut” - FISZ EMADE TWORZYWO - jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym powraca z nowym albumem „Radar”.

Tym razem bracia Waglewscy sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem, zarówno klasyczną Americaną jak i krautrockiem. Z inspiracji wydobywają własne, niepowtarzalne charakterystyczne brzmienie. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków z zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym retro klimatem.

Ta autorska interpretacja muzyki lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to „muzyka drogi“. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach.

Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski.

Koncert zrealizowano ze środków finansowych Miasta Sopotu.

Bilety w cenie 50 zł, 60 zł, 70 zł, 80 zł do nabycia:

Place: Forest Opera

Date:08.06 , 20:30

Hour: 20:30

Tickets: 50 zł, 60 zł, 70 zł, 80 zł

Category Rozrywka

Address: Moniuszki 12, 81-703 Sopot

WWW: www.bart.sopot.pl; www.operalesna.sopot.pl

Email: bilety@bart.sopot.pl

Phone: +48 58 555 84 40

Fax: -

Organizer: Baltic Artistic Agency BART

Print verion

Alert.We use cookies to make our website better meets your expectations. You can lock storing of cookies by changing your browser settings.[x] Close