Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

FAME MMA 5

26.10 , 20:00

FAME MMA 5 to zdecydowanie największa gala FAME tego roku! 26 października naprzeciwko siebie staną czołowe postaci polskiego YouTube’a. W walce wieczoru Isamu zawalczy z Rafonixem. W co-main evencie, debiutujący Marcin Malczyński zawalczy z AdBusterem o tytuł mistrza kategorii średniej, a jego młodszy brat — Dawid Malczyński podejmie wyzwanie Olejnika, wchodząc po raz trzeci do klatki, by bronić pasa mistrzowskiego w kategorii półśredniej.

Gala FAME MMA 5 to osiem genialnych zestawień, które przejdą do historii tej Federacji. Już wkrótce odsłonimy kolejne starcia. Szykujcie się na prawdziwą petardę! W trakcie eventu odbędzie się występ bardzo oryginalnego i popularnego na europejskiejscenie muzycznej rapera.

Powiększyliśmy też lożę VIP, więc możecie spodziewać się jeszcze więcej znanych nazwisk z topki polskiego YouTube’a i Instagrama. Dla wszystkich fanów zgromadzonych w hali przewidzieliśmy dodatkowe atrakcje.

Galę poprowadzi Arek Pan Pawłowski.

Pamiętajcie! Widzimy się 26 października, o godzinie 20.00. Do zobaczenia na FAME MMA 5!

Place: ERGO ARENA

Date:26.10 , 20:00

Hour: 20:00

Tickets: Bilety w cenie od 70 zł.

Category Rozrywka

Address: Plac Dwóch Miast 1, 81-736 Sopot/Gdańsk

WWW: ergoarena.pl

Email: biuro@ergoarena.pl

Phone: 58 767 21 01

Fax: 58 760 10 29

Organizer: ERGO ARENA

Print verion

Alert.We use cookies to make our website better meets your expectations. You can lock storing of cookies by changing your browser settings.[x] Close