Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Wiosenna rozbiegówka – lekcja 6

18.05 , 11:00

Teatr na Plaży zaprasza wszystkie dzieci na cykl warsztatów Wiosnna rozbiegówka. Będą to zajęcia taneczno – ruchowe, które poprowadzą na zmianę w każdy poniedziałek o godzinie 11.00: Kamila Maik i Asia Nadrowska, artu Sopockiego Teatru Tańca.

Bazą do zajęć będzie taniec współczesny oraz elementy techniki tańca jazzowego. Głównym celem będzie rozbudzenie świadomości własnego ciała, poprawienie koordynacji oraz doskonalenie motoryki. Skupimy się na dynamice ruchu i jej eksploracji na różnych płaszczyznach, wykorzystując przy tym oddech.

Podczas najbliższych poniedziałkowych zajęć z Asią dzieci będą pracować z kontrastowymi względem siebie elementami takimi jak rozluźnienie i napięcie, wznoszenie i opadania, przyspieszanie i zwalnianie.

Natomiast podczas zajęć z Kamilą nie zabraknie nauki kręcenia piruetów czy też zgłębiania wiedzy z zakresu baletu, akrobatyki i gimnastyki artystycznej.

Zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy!

Fot. Jurek Bartkowski

Wydarzenie zrealizowane przy wsparciu finansowymi Miasta Sopotu


Więcej o prowadzących:

JOANNA NADROWSKA - Tancerka, instruktorka, choreograf. Od 2012 roku jest tancerką w Sopockim Teatrze Tańca. Współzałożycielka Trójmiejskiego Kolektywu Twórczego. Obecnie prowadzi zajęcia taneczne w trójmiejskich szkołach tańca.

KAMILA MAIK - Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdansku. Od najmłodszych lat tańczyła na deskach Opery Bałtyckiej i Filharmoni Baltyckiej w Gdansku. Szkoliła swoje umiejętności tańca współczesnego pod okiem Andrzeja Morawaca, Joanny Czajkowskiej i Jacka Krawczyka oraz wielu warsztatach. Jest dyplomowaną tancerka tańca współczesnego, baletu oraz tańca charakterystycznego. Od 2015 roku związana z Sopocki Teatr Tańca z którym zrealizowała i współtworzyła takie spektakle jak “SYS 212” , „Przedmiot Nieocenionej Wartości”, „Bajadera” „Lechistan Pany Arka” „Melancolia” „Ostatnie Piętro” oraz “Dyskretny Urok Picassa”. Działa w kolektywie „Mololo” z którym zrealizowała spektakl „Czerwony Kapturek w gothic stajlu” oraz “#M19”. Wzięła udział w festiwalu Pestka ze spektaklem “Slavery still exists”. Realizuje nie tylko projekty teatralne ale również bierze udział w realizacji teledysków trójmiejskich i zagranicznych twórców muzycznych.

W roku 2018 została laureatką prestiżowej nagrody “ Sopocka Muza dla Młodego Twórcy”. Od 2014 roku jest głównym trenerem tańca współczesnego oraz jazzowego w KS Kokartka z wieloma sukcesami swoich podopiecznych. Kamila jest niezwykle charyzmatyczną osobą, na zajęciach jest bardzo wymagająca, ale zawsze wspiera swoich podopiecznych i wie ze dobra atmosfera na zajęciach to podstawa. Taniec ma we krwi od najmłodszych lat a mimo to nieustannie się rozwija na polskich i zagranicznych warsztatach tanecznych.

Kiedy? Gdzie? 17.05 godz. 11.00 Kanały Facebook oraz Youtube Teatru na Plaży

Place:

Date:18.05 , 11:00

Hour: 11:00

Tickets: -

Category Rozrywka

Address: al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot

WWW: www.teatrnaplazy.pl

Email: info@teatrnaplazy.pl

Phone: 58 555-22-34

Fax: 58 555-22-36

Organizer:

Print verion

Alert.We use cookies to make our website better meets your expectations. You can lock storing of cookies by changing your browser settings.[x] Close