Kategoria Kultura

wrzesień

11maj(maj 11)10:0017paź(paź 17)16:00"John Faltin - fotograf Sopotu" nowa wystawa czasowa!(maj 11) 10:00 - (październik 17) 16:00 Księcia Józefa Poniatowskiego 8

29czeCały dzień10wrzErazm Wojciech Felcyn - Bliscy nieznajomi - Sopot '70(Cały dzień) Plac Zdrojowy 2

01lipCały dzień30wrzStartuje gra miejska inspirowana komiksem Kajko i Kokosz(Cały dzień) Sopot

05lip(lip 5)12:0030wrz(wrz 30)12:00Wystawa malarstwa Gabriela Oleszka w filii 6(lipiec 5) 12:00 - (wrzesień 30) 12:00 Obrońców Westerplatte 16, 81-706 Sopot

09lip(lip 9)10:0031paź(paź 31)10:00 Wydarzenie online„Fortepian Szopena” – unikatowa kolekcja pięciu wykonań jednego wiersza(lipiec 9) 10:00 - (październik 31) 10:00 Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12 81-706 Sopot

30lip(lip 30)11:0003paź(paź 3)20:00„*** KU WOLNOŚCI. Polska sztuka lat 80 i 90-tych XX w. z kolekcji Wernera Jerke z Recklinghausen”.(lipiec 30) 11:00 - (październik 3) 20:00 Plac Zdrojowy 2

11sie(sie 11)12:0019wrz(wrz 19)18:00Wystawa malarstwa Tadeusza Bałakiera Szukając światła(sierpień 11) 12:00 - (wrzesień 19) 18:00 Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12 81-706 Sopot

21sie(sie 21)20:0002wrz(wrz 2)21:00SOPOT NON-FICTION 2021(sierpień 21) 20:00 - (wrzesień 2) 21:00 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

01wrz20:0022:00Ayelet Ori Benita20:00 - 22:00 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

02wrz(wrz 2)10:0030(wrz 30)04:00Wystawa "Sopot oczyma architektów" celebracja 120 istnienia Sopotu10:00 - 04:00 (30) Jana Jerzego Haffnera 6, 81-717 Sopot,

02wrz(wrz 2)10:0005(wrz 5)18:00Międzynarodowe Zawody WKKW Eventing Sopot Horse Show (edycja jesienna)10:00 - 18:00 (5) ul. Polna 1, 81-745 Sopot (Wjazd na teren Hipodromu od strony ul. Łokietka)

02wrz17:0019:00KABARET MŁODYCH PANÓW - "TO JEST CHORE"17:00 - 19:00 Zamkowa Góra 3/5, 81-713 Sopot

02wrz18:0019:00Czwartkowy Wieczór Muzyczny | Natalia Zaleska (fortepian)18:00 - 19:00 Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12 81-706 Sopot

02wrz21:0023:30BOTO post-pandemicznie: Tomasz Chyła / Krzysztof Hadrych / Sławek Koryzno21:00 - 23:30 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

03wrz18:0019:00„Martwy błękit”: spotkanie autorskie z Krzysztofem Bochusem18:00 - 19:00 Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot

03wrz18:0022:30BUFET WŁOSKI Pasta e Vino18:00 - 22:30 ul. Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot

03wrz19:0020:00BOTO czyta: Sybilla // Sylwia Góra / Irek i Mikołaj Wojtczak19:00 - 20:00 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

04wrz20:0022:00Bolewski & Tubis - Obywatel Jazz20:00 - 22:00 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

05wrz10:0011:00Qigong Falun Dafa w Parku w Sopocie10:00 - 11:00 Piastów 5 81-758

05wrz16:0018:00STAND-UP ABELARD GIZA I KACPER RUCIŃSKI - ELŻBIETAŃSKA W PLENERZE16:00 - 18:00 Zamkowa Góra 3/5, 81-713 Sopot

06wrz(wrz 6)10:0031paź(paź 31)10:00 Wydarzenie onlineWieczór poetycko-muzyczny Online | Marzena Nieczuja Urbańska (recytacja) i Kacper Kukliński (fortepian)10:00 - (październik 31) 10:00 Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12 81-706 Sopot

06wrz(wrz 6)12:0029paź(paź 29)15:00Wystawa fotografii Hanny Banackiej „IZRAEL - migawki”12:00 - (październik 29) 15:00 Mazowiecka 26, 81-862

06wrz17:0018:30KABARET HRABI17:00 - 18:30 Zamkowa Góra 3/5, 81-713 Sopot

07wrz17:3018:30Chat away — konwersacje angielskie17:30 - 18:30 Obrońców Westerplatte 16, 81-706 Sopot

07wrz17:3018:30Spotkanie autorskie z Michałem Przeperskim: „Mieczysław F. Rakowski. Biografia polityczna”17:30 - 18:30 Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot

09wrz(wrz 9)11:0010(wrz 10)16:00Warsztaty z aktywizacji społecznej z Sylwią Chutnik11:00 - 16:00 (10)

09wrz18:0020:00Debata “Życie i wypoczynek w kurorcie”18:00 - 20:00 Powstancow Warszawy St 12, 81-718

09wrz18:0019:00Czwartkowy Wieczór Muzyczny | Donata Zuliani (mezzosopran), Robert Kaczorowski (baryton) i Anna Mikolon (fortepian)18:00 - 19:00 Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12 81-706 Sopot

09wrz21:0023:30BOTO post-pandemicznie: Aleksandra Kutrzepa Quartet21:00 - 23:30 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

10wrz18:0022:30BUFET WŁOSKI Pasta e Vino18:00 - 22:30 ul. Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot

10wrz19:0021:00XXI Międzynarodowy Festiwal "Kalejdoskop Form Muzycznych im. Marii Fołtyn" Sopot 202119:00 - 21:00 Tadeusza Kościuszki 1, 81-881 Sopot

10wrz19:0021:00Warsztat malarski z pouringu (fluid art)19:00 - 21:00 Jana Jerzego Haffnera 6, 81-717 Sopot,

10wrz(wrz 10)19:0011(wrz 11)21:00Martyna Borowiecka Patronki: głębokie cienie kładą się leniwie, otulając wszystko dookoła mnie19:00 - 21:00 (11)

10wrz20:0022:00Trójmiejska Kapela Swingowa w Teatrze BOTO20:00 - 22:00 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

11wrz12:0014:00Warsztat malarskie "Złote kwiaty"12:00 - 14:00 Jana Jerzego Haffnera 6, 81-717 Sopot,

11wrz19:0021:00XXI Międzynarodowy Festiwal "Kalejdoskop Form Muzycznych im. Marii Fołtyn" Sopot 202119:00 - 21:00 Tadeusza Kościuszki 1, 81-881 Sopot

11wrz19:0020:30Basia Oblesia - standupowy dramat jednej aktorki / BOTO FEST19:00 - 20:30 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

12wrz10:0011:00Qigong Falun Dafa w Parku w Sopocie10:00 - 11:00 Piastów 5 81-758

12wrz12:0014:00Warsztat malarski "Zebra"12:00 - 14:00 Jana Jerzego Haffnera 6, 81-717 Sopot,

12wrz16:0018:00XXI Międzynarodowy Festiwal "Kalejdoskop Form Muzycznych im. Marii Fołtyn" Sopot 202116:00 - 18:00 Tadeusza Kościuszki 1, 81-881 Sopot

12wrz19:0021:00PAWEŁ DOMAGAŁA - "WRACAJ TOUR 2021"19:00 - 21:00 Zamkowa Góra 3/5, 81-713 Sopot

13wrz(wrz 13)09:0016(wrz 16)13:00XXI Międzynarodowy Festiwal "Kalejdoskop Form Muzycznych im. Marii Fołtyn" Sopot 202109:00 - 13:00 (16) Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12 81-706 Sopot

13wrz(wrz 13)15:0016(wrz 16)19:00XXI Międzynarodowy Festiwal "Kalejdoskop Form Muzycznych im. Marii Fołtyn" Sopot 202115:00 - 19:00 (16) Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12 81-706 Sopot

13wrz19:0021:00Koncert finałowy X Wieczorów Muzycznych u św. Andrzeja Boboli Sopot 202119:00 - 21:00 15, Powstańców Warszawy, 81-718 Sopot

14wrz12:0014:00SOPOCKIE PORANKI MUZYCZNE12:00 - 14:00 Tadeusza Kościuszki 1, 81-881 Sopot

14wrz17:3018:30Chat away — konwersacje angielskie17:30 - 18:30 Obrońców Westerplatte 16, 81-706 Sopot

16wrz17:0018:00Bajkowe spotkania17:00 - 18:00 23 Marca 77C

16wrz18:0019:00Czwartkowy Wieczór Muzyczny | Bogdan Makal (bas-baryton), Jacek Szymański (tenor), Dariusz Wójcik (bas) i Anna Mikolon (fortepian)18:00 - 19:00 Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12 81-706 Sopot

16wrz21:0023:30BOTO post-pandemicznie: Irek Wojtczak / Grzegorz Tarwid21:00 - 23:30 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

17wrz12:0014:00SOPOCKIE PORANKI MUZYCZNE12:00 - 14:00 Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704

17wrz18:0022:30BUFET WŁOSKI Pasta e Vino18:00 - 22:30 ul. Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot

17wrz19:0021:00XXI Międzynarodowy Festiwal "Kalejdoskop Form Muzycznych im. Marii Fołtyn" Sopot 202119:00 - 21:00 Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704

18wrz11:0012:30Spacer po Sopocie „Razem w plenerze”11:00 - 12:30 Mazowiecka 26, 81-862

18wrz12:0016:00Święto Plonów 2021 na Grodzisku w Sopocie12:00 - 16:00 81-715 Sopot, Jana Jerzego Haffnera 63

18wrz18:0020:00XXI Międzynarodowy Festiwal "Kalejdoskop Form Muzycznych im. Marii Fołtyn" Sopot 202118:00 - 20:00 Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704

18wrz20:0022:00Davide Canepa - The Wisdom of Water (Mądrość Wody)20:00 - 22:00 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

18wrz20:3022:00UV ColoRUN 202120:30 - 22:00 Bitwy pod Płowcami, 81-731 Sopot

19wrz10:0011:00Qigong Falun Dafa w Parku w Sopocie10:00 - 11:00 Piastów 5 81-758

19wrz11:0012:00Filharmonia dla Dzieci11:00 - 12:00 Powstancow Warszawy St 12, 81-718

19wrz12:0016:00Dzień Napoleoński 2021 na Grodzisku w Sopocie12:00 - 16:00 81-715 Sopot, Jana Jerzego Haffnera 63

19wrz13:0014:00Filharmonia dla Dzieci13:00 - 14:00 Powstancow Warszawy St 12, 81-718

19wrz15:0016:00Filharmonia dla Dzieci15:00 - 16:00 Powstancow Warszawy St 12, 81-718

19wrz18:0020:00XXI Międzynarodowy Festiwal "Kalejdoskop Form Muzycznych im. Marii Fołtyn" Sopot 202118:00 - 20:00 Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704

20wrz18:3019:30Teatr przy Stole | ,,Dwaj prześwietni komedianci” Eric Virch18:30 - 19:30 Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12 81-706 Sopot

23wrz17:0018:00Bajkowe spotkania17:00 - 18:00 23 Marca 77C

23wrz18:0019:00Czwartkowy Wieczór Muzyczny | Katarzyna Duda (skrzypce) i Hanna Holeksa (fortepian)18:00 - 19:00 Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12 81-706 Sopot

24wrz12:0014:00SOPOCKIE PORANKI MUZYCZNE12:00 - 14:00 Tadeusza Kościuszki 1, 81-881 Sopot

24wrz17:0019:00Spotkanie z Norwidem w 200. rocznicę urodzin Poety17:00 - 19:00 Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12 81-706 Sopot

24wrz17:0018:00Spotkanie autorskie z Rafałem Hetmanem17:00 - 18:00 Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot

24wrz18:0022:30BUFET WŁOSKI Pasta e Vino18:00 - 22:30 ul. Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot

24wrz19:0021:00XXI Międzynarodowy Festiwal "Kalejdoskop Form Muzycznych im. Marii Fołtyn" Sopot 202119:00 - 21:00 Tadeusza Kościuszki 1, 81-881 Sopot