Spotkanie "Wrażliwie o kobiecie"

03.12 , 18:00

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Spotkanie "Wrażliwie o kobiecie" 3 grudnia 2018 r. godz. 18.00 ul. Tadeusza Kościuszki 14 Sopot Centrum Wstęp wolny!

Data spotkania : 3 grudnia 2018 tj. poniedziałek Godzina : 18-19:30 Tytuł spotkania : " Wrażliwie o kobiecie "

Dwie kobiety Agnieszka Kawula i Aneta Bitel będą uwrażliwiać w Sopotece 3ego grudnia 18.00-19.30

Co mają wspólnego z sobą obrazy duszy malowane fotografią, artystyczne selfie, poezja codzienności i Dzika Kobieta? Jak wydobyć to, za czym naprawdę bardzo tęsknimy? Jak odnaleźć współrzędne GPS do samej siebie? Jak spojrzeć na ciało wrażliwym okiem i zobaczyć swoje własne piękno? Kawula specjalistka od hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui opowie kilka historii własnego ciała, które bardzo było pogubione i niechciane. Podzieli się także tym, jak wrażliwe chwile życia się w nim zapisały, co jej zrobiły, ile razy gubiła współrzędne GPS do własnego wnętrza, jak często chciała mieć inne ciało oraz czy i w jaki sposób znalazła łączność z sobą. No i co to w ogóle znaczy lubić siebie. Ogromną rolę odegrał w jej życiu hawajski masaż, fotografia oraz selfie! Nie zabraknie też akcentu poetyckiego. Bo Agnieszka kiedy nie masuje, podpatruje rzeczywistość i ubiera Wrażliwe chwile w słowa, a czasem je z nich rozbiera. ;-)

Aneta Bitel – specjalistka od kobiecości, fotografka, mariażystka, podążająca drogą szamanizmu, zacznie od kilku ważnych pytań: Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak może wyglądać obraz Twojej duszy? O czym śpiewa Twoja dusza? Czego pragnie? Czy zastanawiałaś się kiedyś jakby to było wyruszyć w podróż, gdzie możesz spotkać to, co najcenniejsze - samą siebie. Poddać się własnej dzikości, dzięki której odbudujesz pierwotną wieź, zaufasz sobie i otworzysz się na to, co dobre i budujące dla Ciebie. Aneta opowie Wam o swojej miłości do mariażu. Co to? Mariaż to także artystyczna kreacja łączenia ze sobą fotografii, malarstwa i podróży duchowej. Jest lustrem dla Twojej duszy. Staje się opowieścią o kobiecym ciele, duszy, umyśle i emocjach. O potrzebach, pragnieniach, marzeniach, lękach, tym co bolesne z przeszłości i potencjale, który uśpiony czeka na przebudzenie. O zaufaniu do samej siebie. O otulaniu się czułością. Aneta przybliży Wam filozofię tworzenia mariaży, a także zaprezentuje te, które już powstały, dla wielu kobiet poszukujących obrazu swej duszy. Nie zabraknie kilku ćwiczeń, które musną kobiecą dzikość. Przy pomocy misy tybetańskiej i bębna szamańskiego wyruszymy w małą, szamańską podróż. Będzie zmysłowo, poetycko, radośnie, swobodnie, inspirująco. Wyjdziecie uwrażliwione na chwilę dni, ale przede wszystkim na siebie.

Zaufaj sobie, otul się czułością i przyjdź na inspirujące spotkanie.

(Regulamin organizacji imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki.)

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Data:03.12 , 18:00

Godzina: 18:00

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Kościuszki 14, 81-706 Sopot

WWW: www.mbp.sopot.pl

Email: mbp@mbp.sopot.pl

Tel.: 58 551-12-87

Fax: 58 550-08-90

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Wersja do druku