Audycja do Grupy Projektowej / Stypendium STT 2019/2020

24.09 , 19:30

Sopocki Teatr Tańca i Dance [SIC!] Association zaprasza na audycję podczas której zostanie wyłoniony roczny stypendysta STT oraz skład grupy projektowej na sezon 2019/2020.

Przebieg audycji:

Lekcja tańca współczesnego, nauka fragmentu z repertuaru Sopockiego Teatru Tańca, improwizacja. Uwaga! Osoby kandydujące do stypendium prosimy też o przygotowanie solówki (do 3 minut) w dowolnej formie.

1.Audycja do Grupy Projektowej STT

Zapraszamy fascynatów tańca współczesnego oraz jazzowego pragnących pogłębiać swoje umiejętności pracując nad projektem, który zakończy się spektaklem na deskach Teatru Na Plaży. Kuratorem artystycznym projektu jest Joanna Czajkowska, założyciel i choreograf Sopockiego Teatru Tańca. Zajęcia poprowadzą tancerze STT: Kalina Porazińska oraz Barbara Pędzich.

Oferujemy

• Zajęcia z tańca współczesnego i jazzowego: • Praca nad świadomością ciała • Praca nad techniką • Praca nad choreografią z uwzględnieniem indywidualnych możliwości i cech charakteru • Improwizacja – solowa i grupowa • Floorwork I ćwiczenia wzmacniające. • Praca nad spektaklem: • Praca nad kreowaniem postaci • Realizacja tematu poprzez ruch • Współtworzenie choreografii • Wydobycie świadomego wyrazu artystycznego • Możliwość prezentacji na deskach profesjonalnego teatru

Zapewniamy

• Dobra zabawa i twórczo spędzony czas w wyjątkowej aurze Teatru na Plaży.

Koszt udziału w projekcie: 200 zł / miesiąc

Kto może się do nas zgłosić?

Szukamy osób powyżej 18 roku życia, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych w technice tańca współczesnego lub jazzowego, które są gotowe na dalszą edukację oraz otwarte na nowe wyzwania.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w teatrze tańca jest to miejsce dla Ciebie! Przychodząc do nas będziesz kształcił się w różnych technikach tańca, z różnymi instruktorami i razem z nimi tworzył choreografię oraz kreował swoją postać. Oferujemy zajęcia 2 razy w tygodniu po 2 godziny.

Zajęcia będą odbywać się we: wtorki i czwartki 19:30-21:30, w Teatrze na Plaży w Sopocie.

Zainteresowanych prosimy o przysłanie na poniższy adres informacji o sobie – przebieg edukacji tanecznej oraz informację o ewentualnych występach, pokazach, czy spektaklach, w których brało się udział, a także informacji czego oczekujesz od zajęć i projektu, na adres:

projektstt@gmail.com

Na dodatkowe pytania odpowiedzą: Barbara Pędzich: 515 909 937 Kalina Porazińska: 604 372 204

  1. Roczne stypendium STT dla młodego tancerza

Na casting zapraszamy młodych artystów tańca (kobiety i mężczyzn), którzy pragną podwyższać swoje umiejętności.

UWAGA! Wybierzemy tylko jedną osobę, która przez cały nadchodzący sezon będzie mogła uczestniczyć we wszystkich warsztatach organizowanych przez STT i Dance [SIC!] Association oraz w próbach i spektaklu Grupy Projektowej w ramach stypendium. Będzie miała także wstęp wolny na wszystkie spektakle STT. Casting dla osób od 18 roku życia.

Zgłoszenia do wzięcia udziału: imię i nazwisko, wiek, krótka informacja o swojej edukacji tanecznej / pracy artystycznej, prosimy wysyłać na adres sopot.dance.theatre@gmail.com

Na dodatkowe pytanie odpowie: Joanna Czajkowska 504 302 449

Audycja oraz zebranie organizacyjne: 24.09.2019. (wtorek), godzina 19.30 Adres: al. Mamuszki 2, Sopot, sala prób Teatru na Plaży, piętro 2, domofon: 2

Miejsce: Teatr na Plaży

Data:24.09 , 19:30

Godzina: 19:30

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot

WWW: www.teatrnaplazy.pl

Email: info@teatrnaplazy.pl

Tel.: 58 555-22-34

Fax: 58 555-22-36

Organizator: Teatr na Plaży

Wersja do druku