Spotkanie autorskie z Piotrem Borlikiem

18.11 , 18:00 - 19:00

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkanie autorskie z Piotrem Borlikiem, 18 listopada 2019 r. godz. 18:00 ul. Tadeusza Kościuszki 14 Sopot Centrum Wstęp wolny!

Piotr Borlik Urodził się w 1986 roku w Bydgoszczy. Po uzyskaniu tytułu inżyniera na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym rozpoczął pracę w fabryce firmy Sharp. To właśnie tam podczas ciągnących się w nieskończoność wieczornych zmian napisał pierwsze opowiadania.

Dalsze życie zawodowe i nieustanne podróże po Polsce umożliwiły mu rozwijanie literackich pasji. Kilka lat spędził w Hiszpanii, gdzie południowy klimat Marbelli i codzienna porcja słońca motywowały go do tworzenia kolejnych tekstów. Najczęściej można spotkać go zaczytanego w kryminałach, choć jak sam wspomina, ceni każdy rodzaj literatury, zwracając szczególną uwagę na polskich autorów.

Jest mistrzem Holandii oraz laureatem trzeciego miejsca w otwartych mistrzostwach Czech w grach logicznych, co nie pozostało bez wpływu na jego kryminalny debiut.

źrodło: http://www.borlik.pl/o-autorze.html

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu NIE-zwykła biblioteka finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej informacji https://niezwyklabiblioteka.blogspot.com/

Podczas wydarzenia będzie można zakupić książki pani Abramowicz.

(Regulamin imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).