ULTRAmaryna - Kolędy świata

20.12 , 21:00 - 22:00

programie kolędy świata. Koncert będzie muzyczno-etniczną podróżą w świątecznym i radosnym klimacie.

Skład zespołu: Beata Bartelik - śpiew i flet, Marzena Sikała - skrzypce, Grzegorz Kusio - akordeon, Jędrzej Jakubowski - perkusjonalia Filip Arasimowicz – kontrabas.

Beata Bartelik - wokalistka, zadebiutowała w 1987 na festiwalu w Opolu piosenką "Sen na pogodne dni", która do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Przez lata występowała solo i w wielu formacjach muzycznych ( Krewni i Znajomi Królika, Szela. Smugglers, Vibrasoniq). Ostatnio wydała solową autorską płytę "Sny na pogodne dni"

Marzena Sikała – skrzypaczka, występuje w różnorodnych stylistycznie zespołach i projektach muzycznych, od klasyki, przez folk/rock do elektroniki (Kwartet smyczkowy 4 One, Chutir, Vibrasoniq, JZTZ)

Grzegorz Kusio - akordeonista, specjalizuje się w dziedzinie instrumentów klawiszowych i aranżacji. Od wielu lat występuje na trójmiejskiej scenie (z Jarkiem Janiszewskim, ISLET, Los Logos)

Jędrzej Jakubowski – perkusista, występuje w wielu formacjach młodej sceny trójmiejskiej, doświadczony i niezawodny protobębniarz

Filip Arasimowicz – kontrabasista, aktywnie działający w trójmiejskim środowisku muzycznym. Udziela się w różnych gatunkowo projektach: od piosenki aktorskiej, przez jazz i folk po elektronikę i rockowe brzmienia.

BILETY: >>> 30 zł online: https://goout.net/pl/teatry/teatr-boto/itjd/

Miejsce: Teatr BOTO

Data:20.12 , 21:00 - 22:00

Godzina: 21:00 - 22:00

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku