LATO w BOTO: Sabina

24.07 , 20:00 - 23:00

LATO w BOTO to cykl koncertów, które będą się odbywać w ogródku Teatru BOTO przez całe wakacje.

24.07.2020 / piątek Start: 20:00 Miejsce: Teatr BOTO (ogródek)

Bilety: 10 zł (https://goout.net/pl/bilety/sabina/lgkg/)

Usłyszycie utwory z debiutanckiej płyty SABINY, w intrygujących aranżacjach.

„LEPIDOPTERA”, bo taką nazwę nosi album, ukazała się 13 września ubiegłego roku. Jest osobistą opowieścią artystki, pamiętnikiem jej wspomnień, świadkiem przeobrażeń i trudności z radzeniem sobie z obowiązującymi konwenansami.

Electro-popowy MOTYL, przenosi nas do baśniowego świata, pełnego ciekawych brzmień, idealnie współgrających z warstwą liryczną.

Ciemna, głęboka barwa głosu Sabiny, w połączeniu z przemyślanym, artystycznym entouragem, tworzy wspólny mianownik dla doskonałej muzycznej uczty, na której nie może Cię zabraknąć.

A to dopiero początek…!

SABINA czyli Sabina Karwala, jest niezależną artystką, która na rodzimym rynku muzycznym zadebiutowała na początku 2018 roku, prezentując swój pierwszy singiel zatytułowany „Kołysanka”. Jako absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi, dotychczas spełniała się głównie na scenach teatralnych.

Intensywne prace nad debiutanckim albumem długogrającym zajęły blisko 2 lata, a produkcji muzycznej podjęło się duo producenckie UPNDWN.

Artystkę na scenie wspierają: Jan Bielecki (instrumenty klawiszowe, gitara akustyczna), Damian Skoczyk (cajon, talerze, chimesy, shaker, dzwonki, tamburyn, kazoo, melodyka).

SABINA – Sreberka (Live Session) https://www.youtube.com/watch?v=SdVhApV-KF4

SABINA – Pijane wiśnie (Official Audio) https://www.youtube.com/watch?v=bQoBR0L2e3s

SABINA – Panowie w kapeluszach (Official Video) https://www.youtube.com/watch?v=wHmW8DTddgk

Regulamin: - obowiązkowe maseczki lub przyłbice - obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu - wejście do BOTO jedynie głównymi drzwiami, a do ogródka drzwiami bocznymi z BOTO - kazdy uczestnik musi złożyć oświadczenie, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Miejsce: Teatr BOTO

Data:24.07 , 20:00 - 23:00

Godzina: 20:00 - 23:00

Bilety: 10 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku