Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Shandy & Eva - koncert

16.07 , 19:30 - 21:30

Shandy, perkusistka pochodząca z wyspy Curacao na Karaibach i Eva, gitarzystka z Warszawy to akustyczny duet grający piosenki autorskie. Dziewczyny poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie, gdzie zdobyły tytuł Associate Of Arts. Już podczas studiów zaczęły wspólnie koncertować, a potem razem pisać muzykę. Duet koncertuje głównie w okolicach Los Angeles; lubi również bywać na Curacao i w Polsce.

Muzyka Shandy & Eva mieści się w szeroko rozumianym gatunku pop/singer-songwriter, ale dziewczyny czerpią inspiracje z wielu innych stylów muzycznych takich jak: jazz, latin, czy country.

Shandy & Eva zagoszczą po raz kolejny w naszym Teatrze i zapewnią Państwu wieczór muzyczny z karaibsko-polskimi akcentami. To właśnie w tym miejscu, rok temu zespół zagrał koncert promujący swój pierwszy album studyjny “Give It a Try”, który do dziś cieszy się ogromnym powodzeniem. Wiosną tego roku Shandy & Eva wydały nowy singiel o tytule “Więcej”, dziewczyny zdradzają, że już pracują nad materiałem na kolejną płytę.

Shandrelica Casper – perkusja, wokal

Ewa Żmijewska – gitara akustyczna, wokal

oraz Maciej Szczyciński i Krzysztof Pawłocki

Miejsce: Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej

Data:16.07 , 19:30 - 21:30

Godzina: 19:30 - 21:30

Bilety: 45zł

Kategoria: Kultura

Adres: Aleja Mamuszki 2 2, 81-718 Sopot

WWW: http://www.teatratelier.sopot.pl/

Email: teatr-atelier@sopot.pl

Tel.: 58 550 10 01

Fax: -

Organizator: Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ