Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

BOTO post-pandemicznie: Klemensiewicz / Jopek

06.08 , 21:00 - 23:00

Klemensiewicz/Jopek - duet powstał na początku 2020 roku. Muzycy tworzą swój autorski materiał oparty na muzyce improwizowanej. Inspiracje czerpią z muzyki impresjonistycznej oraz polskiej muzyki ludowej.

Jakub Klemensiewicz - saksofony Ania Jopek - piano/synth

Ania Jopek- pianistka, kompozytorka i aranżerka. Absolwentka Szkół Muzycznych I i II stopnia w Gdańsku Wrzeszczu w klasie fortepianu. Obecnie studiuje kompozycję i aranżację jazzową na Akademii Muzycznej Gdańsku. Swoje umiejętności kształci pod okiem pedagogów takich jak: prof. zw. dr hab. Leszek Kułakowski oraz dr Sławomir Jaskułke. Inspiracje czerpie z muzyki improwizowanej, ludowej, oraz filmowej.

Jakub Klemensiewicz - Pochodzący z Jastarni improwizator, kompozytor, aranżer, klarnecista i saksofonista. Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, gdzie studiował na Wydziale Jazzu i muzyki estradowej w klasie saksofonu jazzowego dr. Macieja Obary. Laureat XIX Przeglądu Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych z zespołem Nordwave (Nagroda dla najlepszego zespołu). Od 2014 roku współpracuje z Fundacją Sedlaka, z którą współtworzy liczne koncerty i wydarzenia na terenie całej Polski. W 2015 roku został zaproszony do współpracy przez zespół 3-0-3 Tango Fusion z Argentyny. Dwa lata później odbył kolejną trasę po Polsce z tymże zespołem. W 2016 roku razem z Dominikiem Kisielem założył duet Kisiel/Klemensiewicz (laureaci Jazz Juniors 2019), grający autorską muzykę opartą na kolektywnej improwizacji. Przy współpracy z Fundacją ks. Włodzimierza Sedlaka, nagrali muzykę do filmu dokumentalnego opisującego projekt „Piaśnica – Kultura miejsca" oraz stworzyli koncert dialogowy na chór, organy i saksofon „Missa Pro Pace" na podstawie żarnowieckiego graduału z XIV wieku. Od 2018 roku współpracuje z polskim raperem Łukaszem Rostkowskim L.U.C. Współtworzy projekty „Rebel Babel", „Rebel Babel – 100 lat polskiej muzyki filmowej" oraz „Pilecki – Ucieczka do Wolności".


BILETY: >>> 20 zł online: https://goout.net/pl/teatry/teatr-boto/itjd/


Obowiązują następujące wytyczne: - na górę może wejść jedynie 25 osób - obowiązują maseczki lub przyłbice dla wszystkich osób na widowni - przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce - przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Miejsce: Teatr BOTO

Data:06.08 , 21:00 - 23:00

Godzina: 21:00 - 23:00

Bilety: 20 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ