Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Otwarte szkolenie managerskie

01.08 - 30.11
01.01 , 01:00

TRENING MANAGERSKI-Kierowanie, Rozwój, Planowanie.

Szkolenie dla managerów wszystkich szczebli.

Dla kogo

Managerów zainteresowanych poprawą swoich wyników, Liderów poszukujących nowych sposobów oddziaływania, Specjalistów przygotowujących się do zadań zarządczych, Ukierunkowanych na przyszłość ambitnych praktyków biznesu, Każdego, kto organizuje pracę własną i innych, Nowicjuszy.

Korzyści

Otrzymasz odpowiedzi na następujące pytania: Jak wykorzystywać najnowsze metody kierowania w codziennych działaniach? Jak budować wiarygodność i wpływać na zespół? Jak rozpoznać własny styl kierowania, być elastycznym przywódcą i stosować najlepsze podejście do konkretnych sytuacji? Jak tworzyć i wykorzystać potencjał efektywnych zespołów? Jak delegować zadania i jak motywować ludzi? Jak stymulować rozwój pracowników i jak być mistrzem coachingu wewnętrznego? Jak rozwijać prawidłowe relacje i jak się komunikować ze swoimi ludźmi? Jak zapobiegać i jak rozwiązywać konflikty? Jak monitorować i oceniać podwładnych? A także … jak kierować samym sobą? 

POLECAMY!

Zapisy trwają!

Cena: 599 zł brutto/1 uczestnik

Szkolenie całodniowe 7-8 godzin. W cenę wliczone są: materiały szkoleniowe, serwis gastronomiczny /napoje, woda, kawa, ciastka, herbata/ oraz 2 tygodniowe konsultacje ze szkoleniowcem. Szkolenia odbywają się w komfortowych, klimatyzowanych salach. Preferujemy pomieszczenia z naturalnym światłem oraz z pełnym, profesjonalnym zapleczem jak i wyposażeniem. Współpracujemy tylko z najlepszymi w tej dziedzinie.

ZAPRASZAMY DO DOKONANIA REZERWACJI!

WWW.ZARACKI.PL

Miejsce: ZARACKI MARKETING

Data:01.08 - 30.11
01.01 , 01:00

Godzina: - - 00:00

Bilety: 599 zł brutto/1 uczestnik

Kategoria: Kultura

Adres: Bitwy Pod Płowcami 16, 81-775 Sopot

WWW: www.zaracki.pl

Email: info@zaracki.pl

Tel.: 790-476-389

Fax: -

Organizator: ZARACKI MARKETING

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ