Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Instytut Spraw Jamajskich

01.01 - 25.11, 01:00

Instytut Spraw Wszelakich oraz kolektyw No Duck Crew zapraszają na premierową odsłonę imprezy zatytułowanej "Instytut Spraw Jamajskich, czyli reggae w kontenerach". Będzie to pierwsza próba przemycenia korzennych dźwięków do industrialnej przestrzeni Instytutu, znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie toru gokartowego i przystanku SKM Sopot Wyścigi.

Tego sobotniego listopadowego wieczoru spodziewać się będzie można starannie dobranej selekcji tego, co najlepsze w muzyce inspirowanej jamajskimi brzmieniami. Selektorzy No Duck Crew zaserwują winylowe perełki spod znaku reggae, dub, dancehall, modern roots. Zapewne nie zabraknie też bardziej połamanych dźwięków ragga jungle.

Kadubra Snake Cubeman

Kadubra

Muzyk, dj i producent. Debiutował w 2001 na składance Dub Out Of Poland. W jego dyskografii znajduje się szereg autorskich wydawnictw w większości winylowych. Autor remiksów dla Habakuka, Wszystkich Wschodów Słońca, Vavamuffin i wielu innych. Współpracował z czołowymi polskimi wokalistami (Jarex, Symeon Ruta, Pablopavo, Reggaenerrator, BobOne, Junior Stress) a także muzykami z zagranicy (między innymi: Tippa Irie, Echo Ranks, Vibronics, Earthground Combination). Jako dj zajmuje się prezentacją dość szerokiego spectrum brzmień inspirowanych klimatem jamajki, poczynając od jungle, breaks poprzez dancehall, reggae a na minimalu i tech dubie kończąc.

Obecnie poza solowym projektem współtworzy duet Echo_TM, NoDuckCrew sound system oraz jest członkiem zespołu Ras Paddy & The Rockas złożonego z byłych muzyków Rockas Delight.

Snake

Człowiek legenda i jeden z pionierów djskiego fachu na Trójmiejskiej scenie muzycznej. Znany z tego że swobodnie porusza się po wielu gatunkach muzycznych. Jest także producentem, promotorem i organizatorem wielu imprez muzycznych. Twórca i członek OM NARYANA sound system.

Cubeman

Selektor i promotor muzyki jamajskiej aktywnie działający od 2005 roku. Początkowo związany z Radio Sensi sound i cyklicznymi imprezami w gdyńskiej Mandragorze. Współpracował z Cheebah crew oraz francuskim selektorem Brigadier JC, z którym organizował comiesięczne reggae uczty pod nazwą "Roots Factory". Po jego selekcji można spodziewać się zarówno staroci spod znaku ska, rocksteady, rootsowych i rub-a-dubowych hitów, jak również bardziej współczesnych brzmień - dancehall, digital dub, modern roots, jungle.

NoDuckCREW jest trójmiejską agencją wydawniczo-koncertową. Jej celem jest tworzenie oraz promowanie produktów i zdarzeń o wysokiej jakości artystycznej jak i technicznej. W skład NoDuckCrew wchodzą muzycy, dje, vje, soundsystemy, realizatorzy dźwięku, akustycy, fotografowie, graficy, promotorzy, producenci video jak i autorzy wszelkich interesujących nas przejawów czegokolwiek ... choć może niekoniecznie.

Miejsce: KartCenter Sopot

Data:01.01 - 25.11, 01:00

Godzina: 01:00 - 00:00

Bilety: Wstęp wolny

Kategoria: Rozrywka

Adres: 3 Maja 69 C , 81-850 Sopot

WWW: www.kartcenter.pl

Email: pitstop@kartcenter.pl

Tel.: 692277978

Fax: -

Organizator: KartCenter Sopot

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ