Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Debata społeczna na temat bezpieczeństwa w Sopocie

24.05 , 17:30 - 18:30

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu oraz Komenda Miejska Policji w Sopocie zapraszają do Dworku Sierakowskich na debatę społeczną pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Miejski Policji w Sopocie zaprasza mieszkańców Sopotu, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa. Jednym z podstawowych celów realizowanych przez Komendę Miejską Policji w Sopocie jest coraz szersze uspołecznienie działań Policji. Jedną z metod, poprzez wdrożenie której KMP chciałaby realizować ten cel, jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania oraz dialogu z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

W trakcie debaty zaprezentowane zostaną między innymi narzędzia służące do wymiany informacji pomiędzy lokalną społecznością, a Policją tj.: aplikacja Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikacja mobilna „Moja komenda” oraz program „Dzielnicowy bliżej nas”. Część debaty poświęcona zostanie również bezpieczeństwu w mieście oraz przygotowaniom Policji do sezonu letniego.

Spotkanie odbędzie się 24 maja br. o godz. 17.30 w sali koncertowej Dworku Sierakowskich.

Wstęp wolny. Zapraszamy.

Miejsce: Towarzystwo Przyjaciół Sopotu

Data:24.05 , 17:30 - 18:30

Godzina: 17:30 - 18:30

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Józefa Czyżewskiego 12, 81-706 Sopot

WWW: www.tps-dworek.pl

Email: biuro@tps-dworek.pl

Tel.: 58 551 07 56

Fax: -

Organizator: Towarzystwo Przyjaciół Sopotu

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ