Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

BOTO WILD JAM: Maciej Sadowski & goście

27.07 , 21:00

BOTO Wild Jam: Maciej Sadowski & goście. Skład: Dawid Lipka – trąbka Michał Jan Ciesielski – saksofon Maciej Sadowski – kontrabas Adam Wojnar – perkusja

MACIEJ SADOWSKI – kontrabasista, kompozytor oraz muzyk sesyjny płynnie poruszający się we wszystkich gatunkach muzycznych, w szczególności w muzyce jazzowej. Silnie związany z trójmiejską sceną jazzową, biorący udział w zarówno polskich jak i zagranicznych przedsięwzięciach muzycznych, z których wymienić można reprezentowanie Gdańska na Expo 2015 w Mediolanie z Gdańskim Kwintetem Jazzowym czy występ z Krystyną Durys na Java Jazz Festival 2017. Obecnie zaangażowany w tworzenie materiału w dwóch autorskich projektach oraz oczekujący wydania nowych płyt zespołów Almost Jazz Group oraz Zgniłość z jego udziałem.

foto Bartosz Hervy


Czwartki jazzowe, jamowe, awangardowe w Sopocie to już tradycja, a my staramy się ją godnie kontynuować. Zapraszamy na BOTO Wild Jams with Wild Turkey czyli cotygodniowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny, okraszone smakiem i zapachem bourbonu „dzikiego indyka”.

Bilety: 20 zł, bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/ 1 bilet = 1 bourbon Wild Turkey do odbioru w barze (kolejne będzie można złapać w promocyjnej cenie). Muzycy biorący udział w jam session – wstęp wolny.

Miejsce: Teatr BOTO

Data:27.07 , 21:00

Godzina: 21:00

Bilety: (Karta Sopocka: 20)

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ