Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Dominik Kisiel Exploration Quartet - koncert

23.08 , 21:00

Dominik Kisiel - muzyk, pianista, kompozytor jazzowy działający na terenie trójmiasta, absolwent OSM I i II st. w Lublinie, student AM w Gdańsku w klasie prof. W. Nahornego i dr S. Jaskułke. W 2014 r. dostał nagrodę specjalną dla kompozytora i aranżera na Oranżerii w Radzyniu Podlaskim. W 2016 roku współpracował z trębaczem Jerzym Małkiem (płyta 'Forevelle'), na XIX Przeglądzie Zespołów Jazzowych i Bluesowych Gdyńskiego Sax Clubu zdobył nagrodę główną z zespołem Nordwave, a także nagrodę indywidualną. W 2017 zdobył tam również nagrodę główną z zespołem Dominik Kisiel Exploration Quartet.

Dominik Kisiel Exploration Quartet powstał w 2016 r. z inicjatywy Dominika Kisiela, który zebrał trójmiejskich muzyków i stworzył autorski projekt. Ma on na celu explorowanie muzycznego świata, odkrywanie nowych dróg i brzmień.

Skład : Michał Jan Ciesielski - tenor sax, Dominik Kisiel - piano, Piotr Szajrych - kontrabas, Antoni Wojnar - perkusja.

BILETY: 20 zł Bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Miejsce: Teatr BOTO

Data:23.08 , 21:00

Godzina: 21:00

Bilety: 20

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ