Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

The Forest Tuner - Tunes // koncert

08.09 , 21:00

The Forest Tuner to zespół puzonisty Szymona Białoruckiego. Muzyka tego kwartetu wymyka się z głównego nurtu wschodzących zespołów jazzowych. Stroiciel Lasu czerpie radość ze spokojnego wsłuchiwania się w naturalne dźwięki przyrody i tworzy muzykę, która oddaje stan jego ducha. Swoimi melodiami opowiada historie z morałem, pozostawiając słuchaczom przestrzeń na własną interpretację.

Debiutancki album "Tunes" wydany nakładem SJ Records zawiera dziewięć kompozycji Szymona Białoruckiego, które wykonuje razem z Mateuszem Sobiechowskim (fortepian), Adamem Tadelem (kontrabas) i Piotrem Budniakiem (perkusja). Ostatni utwór na płycie pt. "Stroiciel" obrazuje krótki film animowany stworzony przez grafika i rysownika Marcina Podolca.

The Forest Tuner został wyróżniony przez Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie uzyskując wsparcie na realizację albumu "Tunes" w ramach programu "Jazzowy debiut fonograficzny"

Koncert premierowy albumu odbył się 10 lipca 2016 na festiwalu Warsaw Summer Jazz Days.

BILETY: 35 zł Kup bilet online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Miejsce: Teatr BOTO

Data:08.09 , 21:00

Godzina: 21:00

Bilety: 35

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ