Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

KęKę / Koncert

02.12 - 03.12, 21:00 - 03:00

Klub Muzyczny Scena zaprasza na koncert!

Sala Koncertowa:

TIME TABLE: - 21:00 - otwarcie drzwi Supporty Daniel Chodnicki Mario Kontrargument - 23.30 - KęKę

Sala Klubowa:

Informujemy, iż osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką rodzica bądź wskazanego przez niego opiekuna. Osoby, które mają ukończone 16 lat, a nie ukończyły 18 roku życia proszone są o przyniesienie ze sobą oświadczenia ze zgodą na udział w imprezie podpisanego przez rodzica lub pełnoprawnego opiekuna.

http://www.scenaklub.pl/o-nas/regulamin/

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę. „Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Platynowa Płyta za „Takie Rzeczy”, Podwójna Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powrócił by domknąć cykl. Jest to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach, KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.

Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka, idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo Presja.


Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=JXSb_Algxfc

https://www.youtube.com/watch?v=zb6nn_H6i60

https://www.youtube.com/watch?v=O7yE8C7qkH8

Facebook:

https://www.facebook.com/RadomKeKe/


BILETY:

Normalny – 35zł VIP – 59zł*

Do nabycia: – eBilet.pl – biletomat – salony Empik

*Wygodne sofy i fotele, darmowe przekąski, najlepszy widok – więc jeżeli będziesz miał ochotę na doznania w stylu VIP – koniecznie musisz tam zajrzeć! ➡ ➡ ➡ http://www.scenaklub.pl/vip/

Miejsce: Klub Muzyczny "SCENA"

Data:02.12 - 03.12, 21:00 - 03:00

Godzina: 21:00 - 03:00

Bilety: 35 - 59 zł

Kategoria: Rozrywka

Adres: Al. Mamuszki 2 , Sopot

WWW: https://www.facebook.com/events/1952500894987941

Email: -

Tel.: -

Fax: -

Organizator: Klub Muzyczny "Scena"

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ