Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Nina i Paul, reż. Laura Sonik

15.10 , 18:00 - 19:00

Dwie osoby przeżywają coś jednocześnie, ale czy to jest to samo? Odpowiedź może być tylko jedna: nie! Dlatego historia, którą wam opowiemy, ma dwie wersje. Niny i Paula. Wszystko zaczęło się ostatniego dnia szkoły, tuż przed rozdaniem świadectw. Choć Nina i Paul chodzili do jednej klasy już od dawna, właśnie ten dzień zmienił między nimi wszystko. Okazuje się jednak, że każde z dwójki głównych bohaterów zupełnie inaczej pamięta wydarzenia, które ich połączyły. Jak było naprawdę? Czy rację ma Nina czy Paul? To nieistotne. Ważne, że jest coś, co łączy obie opowieści – pierwsze prawdziwe uczucie, potrzeba akceptacji i strach przed ośmieszeniem… Bohaterów przedstawienia poznajemy w momencie przemiany. W swojej drodze do dorosłości są na stacji pośredniej – w ich życiu jest jeszcze ciągle miejsce dla lalek i innych atrybutów dzieciństwa, ale jednocześnie są to przedmioty, które ukrywa się przed kolegami. Równie ważne w ich życiu stają się pierwsze zauroczenia oraz problemy z nimi związane. Obawa przed odrzuceniem i ośmieszeniem. Euforia w obliczu akceptacji. Huśtawka emocji i nastrojów… Nasz spektakl jest doskonałym pretekstem do rozmowy o uczuciach. Pokazuje także, że prawa do miłości nie nabywa się i nie traci wraz z wiekiem.

Reżyseria: Laura Sonik Tekst: Thilo Reffert Przekład: Lila Mrowińska-Lissewska Scenografia: Katarzyna Bublewicz Muzyka: Miłosz Markiewicz Ruch sceniczny: Magdalena Widłak Obsada: Ewa Anna Mrówczyńska, Kamil Dobrowolski Premiera: 3 czerwca 2016 - Wrocław, 4 czerwca 2016 - Rzeszów Czas trwania: 60 min.

fot. Tadeusz Poźniak


Prezentacja konkursowa w ramach przeglądu I Sopockie Konsekwencje Teatralne 2017

Bilety: 35/30/20 zł Bielty online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Miejsce: Teatr BOTO

Data:15.10 , 18:00 - 19:00

Godzina: 18:00 - 19:00

Bilety: 35/30/20 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ