Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Kwartet Oli Mońko / koncert

20.10 , 21:00 - 22:30

Zapraszamy serdecznie na koncert Kwartetu Oli Mońko. W repertuarze znajdzie się materiał z płyty "Wherever You are", która została nagrana z Maciejem Sikałą (sax), Jerzym Małkiem (trumpet), Michałem Barańskim (bass) i Erickiem Allenem (drums) w czerwcu 2017. Płyta ukaże się niebawem. 20 października w Teatrze BOTO kompozycje i aranżacje napisane przez Olę Mońko zagrają: Aleksandra Monko-Allen (piano), Marcin Janek (sax), Paweł Urowski (bass), Marcin Jahr Drum Art (drums). Muzyczny klimat Krzysztofa Komedy w połączeniu z Lee Morganem, Horacem Silverem i Mc Coy Tynerem. Amerykański jazz w Sopocie!


Aleksandra Mońko-Allen Zdobyła wyksztalcenie wyższe w Akademii Muzyki Rozrywkowej im. K. Szymanowskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie fortepianu Wojciecha Niedzieli (2000 r.). W 2001 r. kontynuowała naukę w City College of New York w Nowym Jorku przy boku takich muzyków jak: John Patitucci, John Hicks, Ronney Mathews czy Geri Allen. Ukończyła też University of the District of Columbia w Waszyngtonie w klasie fortepianu Marvy Cooper (2010 r.). Przez sześć lat prowadziła Chór Gospel w kościele Mt. Calvary Catholic Church w Forestville, Maryland, komponując na Chór. W Waszyngtonie współpracowała też z Butch Warren, Eric Allen, Ephraim Wolfolk, Catarina Racha i Vanessa Williams. Zagrała w "Tribute to Charlotte Holloman" na University of the District of Columbia w 2011. Dwukrotnie (w 1999 i w 2003 roku) zdobyła pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim im. K. Komedy w Słupsku za utwory "I will not fall in love with you" i "Open Sea". Aktualnie mieszka w Polsce aktywnie uczestnicząc w artystycznym życiu trójmiejskim.


Bilety: 30 zł Bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Miejsce: Teatr BOTO

Data:20.10 , 21:00 - 22:30

Godzina: 21:00 - 22:30

Bilety: 30 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ