Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Magiczna opowieść świąteczna - spektakl dla dzieci

08.12 , 09:00

"Spektakl "Magiczna opowieść świąteczna" to utrzymane w zimowo-świątecznym nastroju niezwykłe widowisko dla dzieci. Oparte o niesamowite sztuki magiczne, pobudza wyobraźnię i angażuje wszystkich widzów do wspólnej podróży przez świat magii i iluzji. Dzieci biorą aktywny udział w przedstawieniu, czarując razem z iluzjonistą na scenie. Każdy może poczuć w sobie małego czarodzieja i wyczarować prawdziwe Święta! Podczas spektaklu pojawią się niesamowite magiczne przedmioty, z których zostaną wyczarowane prawdziwe cuda. Latający stoliczek, dowcipne króliki, ultra-nowoczesne lasery, a możenawet...śnieg. To wszystko stworzy niezwykły nastrój podczas spektaklu, a magiczne sztuczki, wykonane przy akompaniamencie pięknej muzyki, pozostaną na długo w pamięci wszystkich dzieci. Razem z iluzjonistą wyczarują magię Świąt!

Spektakl przygotowany został przez iluzjonistę Tomasza Jusza z Gdańska. Tomasz to dwukrotny uczestnik programu Mam Talent! Za każdym razem oczarowywał Jury, otrzymując 3 X TAK! To niezwykłe doświadczenie sprawiło, że z jeszcze większą pasją i entuzjazmem dzieli się z widzami w całej Polsce radością płynącą ze swoich pokazów. Setki występów w kraju i za granicą zaowocowało ponad 12-letnim doświadczeniem scenicznym tego artysty. Jego spektakle wyróżnia doskonały kontakt z publicznością oraz niezwykle oryginalne magiczne efekty, które sprawiają, że każdy zaczyna wierzyć w magię!"

Bilety w cenie 16 zł Kontakt: Weronika Kowalczyk tel. 503 737 396

Miejsce: Sala Koncertowa PFK Sopot, Opera Leśna

Data:08.12 , 09:00

Godzina: 09:00

Bilety: 16 zł

Kategoria: Rozrywka

Adres: Moniuszki 12, 81-729 Sopot

WWW: www.bart.sopot.pl; www.operalesna.sopot.pl

Email: sekretariat@bart.sopot.pl

Tel.: +48 58 555 84 40

Fax: +48 58 555 84 42

Organizator: Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ