Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Warsztaty fotograficzne „Spektrum Szarości”

08.01 , 17:00

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki Na warsztaty fotograficzne „Spektrum Szarości” 8 i 22 stycznia 2018 Kiedy: 6 tygodni począwszy od 8 stycznia 2018 do 12 lutego 2018 w każdy poniedziałek od godziny 17:00 do 19:00. Godz. 17.00 ul. Tadeusza Kościuszki 14 Sopot Centrum Wstęp wolny!

Warsztaty fotograficzne pod tytułem „Spektrum Szarości” będą poświęcone nauce fotografii czarno-białej. Poruszymy szeroki zakres nisz fotograficznych takich jak portret, architektura, krajobraz... by zapoznać się z różnymi technikami fotograficznymi i różnym podejściem w zależności do tematyki zdjęć. W trakcie zajęć zajmiemy się teorią, fotografowaniem, obróbką cyfrową zdjęć, oraz przygotowaniem fotografii do druku. Warsztaty fotograficzne zostaną zwieńczone wystawą fotograficzną „Spektrum Szarości”, złożoną z prac uczestników warsztatów. Podsumowując: Warsztaty będą służyły nauce fotografii czarno-białej z akcentem na kreatywność. Będziemy tworzyli fuzje technik i nisz fotograficznych, komplikowali krajobraz i upraszczali formę, jednym słowem będzie kreatywnie i czarno-biało. Zapraszam serdecznie na warsztaty fotograficzne „Spektrum Szarości”. Dla kogo: Dla każdego kogo pasjonuje fotografia. Nie ma żadnych wymogów co do posiadanego sprzętu fotograficznego czy umiejętności fotograficznych. Warsztaty są idealne dla osób, które już fotografują i poszukują inspiracji fotograficznych oraz kreatywnych rozwiązań dla poszerzenia horyzontów. Natomiast dla osób rozpoczynających przygodę z fotografią jest to świetna okazja, by zapoznać się fotografią czarno-białą. Warsztatom towarzyszą zajęcia dodatkowe organizowane poza Sopoteką. Kurs prowadzi Piotr Ćwiklinski, fotograf. Koszty związane z kursem pokrywa Sopoteka. Ilość miejsc: do 20 na zajęciach teoretycznych i do 13 na zajęciach praktycznych. Ilość jest ograniczona ze względu na komfort uczestników warsztatów. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Ostateczna akceptacja uczestników biorących udział w kursie należy do prowadzącego kurs.

Zgłoszenia: Proszę wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: warsztaty@studiopcf.com z tytułem: Sopot Warsztaty Fotograficzne.

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Data:08.01 , 17:00

Godzina: 17:00

Bilety: zgłoszenia na adres e-mail: warsztaty@studiopcf.com z tytułem: Sopot Warsztaty Fotograficzne. (Karta Sopocka: zgłoszenia na adres e-mail: warsztaty@studiopcf.com z tytułem: Sopot Warsztaty Fotograficzne.)

Kategoria: Kultura

Adres: Kościuszki 14, 81-706 Sopot

WWW: www.mbp.sopot.pl

Email: mbp@mbp.sopot.pl

Tel.: 58 551-12-87

Fax: 58 550-08-90

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ