Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Zwierzenia bezrobotnego aktora 2. Indianie atakują

20.01 , 19:00

Teatr na Plaży zaprasza 20 stycznia na gościnny spektakl „Zwierzenia bezrobotnego aktora 2. Indianie atakują.” w wykonaniu Marcina Zarzecznego.

Zwierzenia bezrobotnego aktora 2. Indianie atakują.’ Dzikie pościgi konne, sceny batalistyczne, realizm życia i śmierci. I to w 8d. To wszystko czego nie zobaczycie w kolejnej części Zwierzeń bezrobotnego aktora. Mały budżet. Żaden w zasadzie. No to wiadomo. Tak naprawdę to też jeden aktor będzie i te sceny batalistyczne to chyba sam zagra. Ale uparł się. Co takiemu zrobisz? Zwolnisz go? Jak nie ma z czego. I tak bezrobotny. A, konia żadnego też nie będzie, ale pościg będzie. Za życiem. Za szczęściem. Za miłością. O codzieność chce się dbać. Przynajmniej tak mawiają starzy bezrobotni Indianie. Do tego dołóżmy prawdziwego bezrobotnego aktora, kontynuację jego historii, trochę bezrobocia dorzućmy i szczyptę dziwnego sukces. I gotowy mamy dramat. Życiowy. Na jednego aktora. Najlepiej bezrobotnego. Przynajmniej czasami. Dobra, już koniec. Koniec.

Marcin Zarzeczny wraca z kontynuacją historii Bezrobotnego Aktora. To druga część serialu teatralnego inspirowana doświadczeniami związanymi z poszukiwaniem pracy przez autora tekstu. Pierwsza część została wystawiona blisko sto razy w kilkudziesięciu miastach Polski, Niemiec, Islandii, Indii i Iranu.

„Zwierzenia bezrobotnego aktora 2. Indianie atakują.”

Tekst, reżyseria, opracowanie muzyczne – Marcin Zarzeczny

Miejsce: Teatr na Plaży

Data:20.01 , 19:00

Godzina: 19:00

Bilety: 20 zł, w dniu spektaklu: 25 zł

Kategoria: Kultura

Adres: al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot

WWW: www.teatrnaplazy.pl

Email: info@teatrnaplazy.pl

Tel.: 58 555-22-34

Fax: 58 555-22-36

Organizator: Teatr na Plaży

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ