Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Indian Air - world jazz trio

14.03 , 20:00 - 21:30

Rewelacyjne world jazz trio łączące w swojej muzyce umiłowanie do orientalnych instrumentów i transowych czy melancholijnych wibracji.

INDIAN AIR tworzą: Klaus Falschlunger (sitar) Tobias Steinberger (percussion/framedrums) Clemens Rofner (doublebass, bassukulele)

Od swojego pierwszego zetknięcia się z muzyką Indii ponad 20 lat temu, austriacki instrumentalista Klaus Falschlunger rozwinął swoje umiejętności, stał się mistrzem gry na sitarze i aktywnym reprezentantem hinduskiej sceny muzycznej w Europie. Całe emocjonalne spektrum wewnętrznego świata muzyka skumulowało się w projekcie INDIAN AIR. Na scenie towarzyszą mu kontrabasista Clemens Rofner oraz Tobias Steinberger, grający na instrumentach perkusyjnych takich jak: framedrums, ric, kanjira. Wzrastając otoczony wszechobecnym rockiem i jazzem Klaus podczas swoich podróży do Azji, na Środkowy Wschód czy po Europie odkrywał więcej i więcej muzycznych odcieni. Niezależnie od jego miłości do muzyki hinduskiej udzielał się i eksperymentował z różnymi formacjami. Jego kreatywność muzyczna i wszechstronność pozwoliła mu współpracować z wieloma muzykami z Indii, Korei, USA czy Europy.


bilety: 25 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu koncertu bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Miejsce: Teatr BOTO

Data:14.03 , 20:00 - 21:30

Godzina: 20:00 - 21:30

Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu)

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ