Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

BOTO Wild Jam: Kuba Wójcik & goście

29.03 , 21:00 - 23:59

Kolejna odsłona BOTO Wild Jam. Tym razem gospodarzem będzie Kuba Wójcik, który zagra w składzie:

Tomasz Licak – saksofon tenorowy Ilona Damięcka – fortepian Kuba Wójcik – gitara Paweł Urowski – kontrabas Adam Golicki– perkusja i goście


Kuba Wójcik Gitarzysta, kompozytor. Twórca projektów jazzowych i awangardowych: Kuba Wójcik's Threak (feat. Bruun & Davidsen), Minim Experiment, współtwórca Poleshift Project. Współpracował z takimi artystami jak Rolf Kuhn, Nils Davidsen czy Peter Bruun, a także z Cracow Improvisers Orchestra, oraz z Big Bandami pod dyrekcją Leszka Kułakowskiego i Aleksandry Tomaszewskiej, z którymi występował m.in. na festiwalu Jazz Jantar i w Gratzu.

Jego debiutancka płyta Minim Experiment – Dark Matter, uznana została za Debiut Roku 2016 wg Polish Jazz Blog.

Uczestnik międzynarodowego programu "You Me - Young Musicians play Europe", w ramach którego występował na Warsaw Summer Jazz Days, oraz razem z muzykami z Włoch i Holandii w Hadze. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i muzyka estradowa, od najmłodszych lat nagradzany na licznych konkursach muzycznych. Stypendysta w Rhythmic Music Conservatory w Kopenhadze.


Zapraszamy na BOTO Wild Jams with Wild Turkey, czyli cotygodniowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny muzycznej, okraszone smakiem i zapachem bourbonu „dzikiego indyka”.

Bilety: 20 zł Bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/ 1 bilet = 1 bourbon Wild Turkey do odbioru w barze.

Muzycy biorący udział w jam session – wstęp wolny.

Miejsce: Teatr BOTO

Data:29.03 , 21:00 - 23:59

Godzina: 21:00 - 23:59

Bilety: 20 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ