Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Spotkanie wokół pierwszej biografii ks. Kaczkowskiego

17.03 , 18:00

Co sprawiło, że wikary z niewielkiej miejscowości na Kaszubach stał się najbardziej rozpoznawalnym duchownym w kraju? Kochała go cała Polska. Ale czy znaliśmy go naprawdę?

Tysiące godzin pracy. Setki przejechanych kilometrów. Stu kilkudziesięciu rozmówców. Zdobyte zaufanie rodziny. Niepublikowane dotąd fotografie. Przemysław Wilczyński stworzył obraz człowieka, który według księdza Adama Bonieckiego „uratował honor polskiego kapłaństwa”.

Sopoteka i Wydawnictwo WAM zapraszają na spotkanie z Przemysławem Wilczyńskim z okazji premiery pierwszej biografii ks. Jana Kaczkowskiego. Naszym specjalnym gościem będzie pan Józef Kaczkowski, ojciec księdza Jana.

Mamy nadzieję, że spotkanie w rodzinnym mieście księdza Kaczkowskiego będzie okazją do przypomnienia jego niezwykłego życia, które wciąż tak bardzo inspiruje. Przyjdźcie koniecznie!

17 marca SOBOTA Sopoteka ul. Kościuszki 14 Sopot

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Data:17.03 , 18:00

Godzina: 18:00

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Kościuszki 14, 81-706 Sopot

WWW: www.mbp.sopot.pl

Email: mbp@mbp.sopot.pl

Tel.: 58 551-12-87

Fax: 58 550-08-90

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ