Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Projekcja filmowa z duszą

29.05 , 17:00

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Projekcję filmową z duszą! 29 maja 2018 r. godz. 17.00 ul. Tadeusza Kościuszki 14 Sopot Centrum Wstęp wolny!

Wszystkich kinomanów Sopoteka ma zaszczyt i przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie z filmem. Nie będzie to jednak żaden zwykły pokaz filmowy, jakich wiele, o nie. Nasze projekcje to coś znacznie więcej – mają swoją specyfikę, ba, nawet duszę. Nie wierzycie? Przyjdźcie i przekonajcie się sami. Poczujcie na własnej skórze dreszcz emocji, jakich z pewnością nie poskąpi Wam żaden z wybranych przez nas filmów. Zaciągniemy kotary, przygotujemy popcorn, wyłączymy światło i w tak sprzyjających okolicznościach, w ciemności, ciszy i skupieniu, zaprezentujemy Wam, drodzy kinomani, obraz, który nie pozwoli o sobie zapomnieć jeszcze długo po seansie. Tym razem pokażemy Wam intrygujący thriller opowiadający o rywalizacji między dwoma młodymi iluzjonistami, która znacznie zaostrza się po tym, jak ginie żona jednego z nich. Wielkie emocje i znakomita rozrywka gwarantowane! Stałym bywalcom kina z pewnością nie trzeba o tym przypominać, mimo wszystko pozwolimy sobie jednak zaznaczyć, że warto zjawić się u nas punktualnie. Każdy seans poprzedzony jest bowiem krótką prelekcją poświęconą konkretnemu obrazowi. Prosimy też, byście nie uciekali z sali zaraz po tym, jak na ekranie pojawią się napisy końcowe. Sopoteka to miejsce sprzyjające dyskusji, której jak najbardziej możecie się oddać… przynajmniej do godziny 20:00. Planujemy przygotować dla Was również drobne filmowe niespodzianki. Żeby jednak dowiedzieć się więcej, musicie wykazać się cierpliwością… i koniecznie nas odwiedzić! Do miłego zobaczenia!

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Data:29.05 , 17:00

Godzina: 17:00

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Kościuszki 14, 81-706 Sopot

WWW: www.mbp.sopot.pl

Email: mbp@mbp.sopot.pl

Tel.: 58 551-12-87

Fax: 58 550-08-90

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ