Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

„Muzyczna Aleja Gwiazd” – Grażyna Brodzińska i jej goście / IMPREZA ODWOŁANA

31.08 , 19:00 - 21:00

***KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ODWOŁANIA KONCERTU „MUZYCZNA ALEJA GWIAZD” W OPERZE LEŚNEJ W SOPOCIE.

Z ogromną przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Muzyczna Aleja Gwiazd zaplanowany 31 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie nie odbędzie się. Należności za bilety będą zwracane w punktach zakupu. Jednocześnie informujemy, że koncert Grażyny Brodzińskiej został zaplanowany również w terminie zimowym – 13 stycznia w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Osoby zainteresowane tym terminem prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia: Impresariat 34art.pl tel: 731 – 323 -364 biuro@34art.pl**

* Orkiestra, soliści, tancerze. Prowadzenie: Artur Orzech

Zapraszamy na wielkie widowisko artystyczne! Na jednej scenie wystąpią znakomici śpiewacy, muzycy, tancerze oraz Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej - Grażyna Brodzińska. Towarzyszyć jej będą wybitne głosy sceny operowej: Aleksander Trofimov, Marcin Jajkiewicz i Janusz Kruciński.

"Muzyczna aleja gwiazd" to wyjątkowy, pełen wzruszeń koncert, który przeniesie nas w magiczny świat najsłynniejszych utworów operetkowych i musicalowych. Usłyszymy m. in. "Usta milczą, dusza śpiewa", "Skrzypek na dachu", czy "New York, New York". Nie zawiodą się również miłośnicy muzyki klasycznej - pojawi się "V Symfonia" Beethovena, czy "O sole Mio". Koncert poprowadzi Artur Orzech.

Grażyna Brodzińska: znakomita tancerka i artystka.Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Posiada w swoim repertuarze utwory napisane wyłącznie dla niej. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem. Niezmiennie pełne sale koncertowe to fakt najlepiej podsumowujący klasę artystki.

Miejsce: Opera Leśna Sopot

Data:31.08 , 19:00 - 21:00

Godzina: 19:00 - 21:00

Bilety: (Karta Sopocka: Impreza odwołana)

Kategoria: Kultura

Adres: St. Moniuszki 12, 81-829 Sopot

WWW: www.bart.sopot.pl; www.operalesna.sopot.pl

Email: sekretariat@bart.sopot.pl

Tel.: +48 58 555 84 40

Fax: +48 58 555 84 42

Organizator: Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ