Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Halowe Zawody w skokach przez przeszkody JumpOFF Hipodrom

20.10 - 21.10, 09:00 - 19:00

Na początku października na Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu rozegrana została pierwsza eliminacja w ramach tegorocznego JumpOFF Hipodrom. Jest to cykl zawodów w skokach przez przeszkody, który trwa od października do kwietnia. Wiosną, podczas finału zawodnicy, którzy przez cały sezon zbierają punkty, będą walczyli o utrzymanie pozycji lub awans i odbiorą nagrody za starty w całym cyklu. W pierwszej eliminacji wystartowało 80 zawodników, drugie zawody w ramach JumpOFF Hipodrom odbędą się w dniach 20-21 października, a weźmie w nich udział blisko 200 jeźdźców.

Zawody rozgrywane są w sposób ciągły – kolejne konkursy o różnej trudności odbywają się jeden po drugim, z krótkimi przerwami na zmianę ustawienia przeszkód i wyrównanie podłoża. A zatem przyjść pooglądać zawody można w każdej chwili. Po każdym konkursie następuje uroczysta dekoracja zwycięzców.

Dla publiczności ogromną atrakcją jest możliwość zobaczenia z bliska koni i jeźdźców. Zupełnie inne emocje towarzyszą kibicowaniu, gdy ważący 500 kg koń galopuje tuż koło nas, pokonując kolejne przeszkody. Widzowie, którzy po raz pierwszy mają okazję zobaczyć zawody na żywo, zwracają uwagę, że jest to zupełnie inne przeżycie, niż oglądanie tego sportu w telewizji. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia Hipodromu podczas zawodów i przekonania się, co tkwi w jeździectwie, że tak wiele osób połknęło tego bakcyla.

**JumpOFF Hipodrom II eliminacja ** 20-21 października, godz. 8.00-19.00 Hipodrom Sopot, Hala Pomarańczowa **WSTĘP BEZPŁATNY **

Więcej informacji na stronie www.hipodrom.sopot.pl oraz na profilu Hipodromu na Facebooku: @SopotHipodrom. Godziny poszczególnych konkursów można znaleźć na stronie www.zawodykonne.com Tam również można śledzić wyniki na żywo.

Miejsce: Centrum Jeździectwa Hipodrom Sopot

Data:20.10 - 21.10, 09:00 - 19:00

Godzina: 09:00 - 19:00

Bilety: -

Kategoria: Sport i Rekreacja

Adres: Polna 1, 81-745 Sopot

WWW: www.hipodrom.sopot.pl

Email: hipodrom@sopot.pl

Tel.: 585517896

Fax: 585550644

Organizator: Centrum Jeździectwa Hipodrom Sopot

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ