Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Medytacja Dźwięku: Alina Jurczyszyn i Kamila Bigus z gośćmi

22.12 , 20:00 - 22:00

KONCERT: MEDYTACJA DŹWIĘKU

** trójmiejska premiera płyty z muzyką tradycyjną w odsłonie relaksacyjnej "SOUND MEDITATION" **

Alina Jurczyszyn i Kamila Bigus z LABORATORIUM PIEŚNI z gościnnym udziałem ukochanych: Michała Zeltmana (gitara) i Huberta Połoniewicza (kanun turecki)

Zanurz się z nami w przestrzeni prastarej muzyczności, dźwiękach natury, głosów kobiecych i męskich, wiejskich i miejskich, instrumentaliów organicznych i etnicznych. Zaśpiewamy z duchami naszych przodków, z drzewami i roślinami Ziemi, zagramy na skrzypcach i bębnach, shruti, koshi i dzwonkach, w otulinie kadzideł i świec, dla spokoju, dla ciszy, dla ukojenia, dla intencji, z którą przyjdziesz, dla babuszek, co śpiewały przed nami.

Koncert będzie trójmiejską premierą naszej płyty, na którą składają się utwory tradycyjne, śpiewane przez nas na co dzień oraz na koncertach, które gramy po warsztatach pieśniarskich.

Jeśli nie znasz muzyki Laboratorium Pieśni, posłuchaj: https://www.youtube.com/watch?v=04fEWQOwUD4 https://www.youtube.com/watch?v=wkxKfDmKzrk

BILETY: >>> 40 zł online: https://teatrboto.interticket.pl/

Miejsce: Teatr BOTO

Data:22.12 , 20:00 - 22:00

Godzina: 20:00 - 22:00

Bilety: 40 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ