Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Zażyj Dawkę Wiedzy

06.11 , 17:00

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Pokaz filmu „Alchemia świadomości: Halucynogeny i ekstazy" połączone z panelem dyskusyjnym. 6 listopada 2018 r. godz. 17.00 ul. Tadeusza Kościuszki 14 Sopot Centrum Wstęp wolny!

Jak substancje psychoaktywne, powszechnie zwane narkotykami, wpływają na ludzki mózg? Jaka jest rola psychodelików w penetrowaniu zakątków własnej podświadomości?

SIN 3City jest trójmiejskim oddziałem Stowarzyszenia Społeczna Inicjatywa Narkopolityki, które jest organizacją non profit zajmującą się redukcją szkód, edukacją i działaniem na rzecz polityki narkotykowej opartej na faktach. Zajmują się edukacją narkotykową, działaniami z zakresu redukcji szkód i promocją bezpiecznego życia nocnego.

Zapraszamy na pokaz filmowy i panel dyskusyjny organizowany przez Społeczną Inicjatywę Narkopolityki 3City i Sopotekę. Na pokazie prezentowany będzie film "Alchemia świadomości: Halucynogeny i ekstazy". Po pokazie filmowym zapraszamy na panel dyskusyjny z Jerzym Afanasjewem.

17:00 - pokaz filmu; 18:00 - panel dyskusyjny z Jerzym Afanasjewem

(Regulamin organizacji imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki.)

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Data:06.11 , 17:00

Godzina: 17:00

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Kościuszki 14, 81-706 Sopot

WWW: www.mbp.sopot.pl

Email: mbp@mbp.sopot.pl

Tel.: 58 551-12-87

Fax: 58 550-08-90

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ