Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

SOPOCKIE MIKOŁAJKI - II EDYCJA

09.12 , 11:00 - 15:00

W niedzielę 9 grudnia w Hali 100-lecia Sopotu odbędzie się najprawdopodobniej najbardziej rodzinne ho, ho, ho w mieście. Wspólnie zacznijmy święta w Sopocie! Niech dzieje się magia Bożego Narodzenia!

Spotkanie ulubionego Gościa z Laponii z workiem pełnym prezentów i słodyczy gwarantowane. O aktywną i kreatywną odsłonę wydarzenia zadbają sopockie organizacje pozarządowe, miejskie instytucje i firmy zapraszając uczestników do udziału w warsztatach artystycznych, sportowych, edukacyjnych i zdrowotnych.

W II edycji Sopockich Mikołajek sporo się wydarzy! Będzie można wziąć udział w rozmaitych animacjach tworzenia ozdób świątecznych, grach i zabawach. Na nieco starszych uczestników czekać będą specjaliści, którzy udzielą porad prozdrowotnych. W programie również występy artystyczne i aktywności sportowe z udziałem sportowców Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego i koszykarzy Trefla Sopot.

W ramach wydarzenia każdy będzie też mógł zostać Świętym Mikołajem! Włączając się w akcję „Wkręceni w Sopot - wspólnie na rzecz marzeń podopiecznych Fundacji Trzeba Marzyć” będzie można przekazać datek oraz… włożyć swoją energię w „stacjonarną podróż” do… Zakopanego! Czy to możliwe? Pewnie! Przecież w święta spełniają się najskrytsze marzenia! Bądźcie z nami 9 grudnia!

Będzie aktywnie, wesoło i zaskakująco!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1128129907338488/

Załączniki

Miejsce: Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji

Data:09.12 , 11:00 - 15:00

Godzina: 11:00 - 15:00

Bilety: wstęp wolny

Kategoria: Kultura

Adres: Jakuba Goyki 7, 81-715 Sopot

WWW: -

Email: d.rybicka@terapiaisport.pl

Tel.: 606 513 728

Fax: -

Organizator: Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ