Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Co warto zobaczyć na Warmii? Pokażemy w Sopotece.

05.12 , 17:30

Szukasz pomysłów na wycieczki i udany weekend? Nie chcesz wyjeżdżać daleko? Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce Ruszaj w Drogę www.ruszajwdroge.pl, oraz Biblioteka Sopocka zapraszają 5.12 o 17:30 na prezentację podróżniczą o Warmii w Sopoteka

Na spotkaniu „Ruszamy na Warmię!” Kasia i Maciej udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby przeżyć ciekawą przygodę. Pokażą najciekawsze miejsca na Warmii i przekażą każdemu 10 sprawdzonych pomysłów na 1-dniowe tematyczne wycieczki po Warmii.

Kasia i Maciej pokażą jak przez 10 dni podróżowali w granicach historycznej Warmii i jak ani razu nie wjechali na Mazury. Opowiedzą jak odkrywali kolejne atrakcje i jak powstał z nich internetowy przewodnik po regionie. Pokażą m.in. jak zwiedzali warmińskie miasta, jak weszli na dach warmińskiej świątyni, gdzie szukali śladów Kopernika i jak odkrywali osoby, którym bliska jest Warmia.

Zapraszamy Cię, jeśli potrzebujesz sprawdzonych pomysłów na wakacyjne wycieczki. Nieważne, czy byłeś już na Warmii, czy nigdy nie ruszałeś/aś się poza granice Twojego miasta. Pokażemy Ci gdzie warto pojechać, co zobaczyć w drodze i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

Patroni medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk S.A. i Trojmiasto.pl

Gdzie jeszcze można nas spotkać?

Klub Ruszaj w Drogę! to cykliczne spotkania podróżnicze o Polsce w Trójmieście, na Kaszubach i Żuławach.

Do końca roku spotkajmy się jeszcze w:

27.11.2018 r. o 17:00 Galerii Ołówek w Nowym Stawie Spotkanie pt. "Kamperem przez podlaskie"

5.12.2018 r. o 17:30 w Sopotece spotkanie pt. "Ruszamy na Warmię!"

12.12.2018 r. o 18:00 w Mediatece w Straszynie na spotkaniu pt. "Ruszamy w Bieszczady"

Terminy spotkań znajdziesz zawsze w naszym kalendarzu:

www.ruszajwdroge.pl/kalendarz


KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY Fundacja Ruszaj w Drogę!

Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie polskiej turystyki. Od 9 lat aktywnie zwiedzają Polskę, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju. Czytali, korzystali i oceniali setki map, folderów i przewodników po Polsce. Doskonale wiedzą jakie rozwiązania się sprawdzają i co doceni typowy polski turysta.

Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.klub.ruszajwdroge.pl i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl.

W 2016 roku ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 45 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016". Marczewscy w Fundacji prowadzą 14 projektów dla polskiej turystyki: tworzą internetowe przewodniki ze sprawdzonymi pomysłami na wycieczki po Polsce, integrują działania promocyjne polskich województw, współpracują z polskimi organizacjami turystycznymi i samorządami oraz opowiadają o turystyce w audycjach radiowych i telewizyjnych.

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Data:05.12 , 17:30

Godzina: 17:30

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Kościuszki 14, 81-706 Sopot

WWW: www.mbp.sopot.pl

Email: mbp@mbp.sopot.pl

Tel.: 58 551-12-87

Fax: 58 550-08-90

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ