Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Spotkanie z Jeffreyem Archerem

04.05 , 17:00 - 18:30

W sobotę 4 maja o godz. 17.00 na Scenie Kameralnej Teatru Wybrzeże odbędzie się spotkanie z Jeffreyem Archerem, którego najnowsza powieść, *I tak wygrasz *(tłum. Danuta Sękalska i Maciej Szymański), niedawno ukazała się w Polsce.

Wizyta pisarza w Polsce jest wprowadzeniem do tegorocznej edycji festiwalu Literacki Sopot, który w tym roku poświęcony jest literaturze brytyjskiej i odbędzie się w dniach 15-18 sierpnia 2019.

Jeffrey Archer to pisarz znany na całym świecie. Każda jego książka, począwszy od debiutanckiego Kane’a i Abla, zostaje bestsellerem. Do tej pory sprzedały się już w ponad 330 mln egzemplarzy w 97 krajach! Od początku swojej kariery wciąga czytelników w fascynującą grę, która sprawia, że po przeczytaniu jednej jego powieści natychmiast ma się ochotę sięgnąć po następną. Niesamowite fabuły z wartką akcją i świetną narracją oraz nawiązaniami do prawdziwego życia powodują, że nie wiadomo, który fakt jest prawdziwy, a który to tylko literacka fikcją. Archer jest także mistrzem krótkiej formy – opowiadań. Ich zbiory, jak choćby Ale to nie wszystko… czy najnowsze Dzieło przypadku pokazują niebywały talent do snucia skondensowanych, wciągających opowieści.

Żywiołem Jeffreya Archera była także polityka – zasiadał w Izbie Gmin, był wiceprzewodniczącym Partii Konserwatywnej oraz jej kandydatem na urząd burmistrza Londynu. Od lat udziela się na polu dobroczynności.

Rozmowę nie tylko o najnowszej powieści Jeffreya Archera poprowadzi Łukasz Cioch.

Miejsce: Scena Kameralna Teatru Wybrzeże

Data:04.05 , 17:00 - 18:30

Godzina: 17:00 - 18:30

Bilety: Wstęp wolny

Kategoria: Kultura

Adres: ,

WWW: -

Email: -

Tel.: -

Fax: -

Organizator: Urząd Miasta Sopotu

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ