Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

ILUZJONIŚCI

22.03 - 24.03, 16:00 - 18:00

Po serii przedstawień na Broadwayu, londyńskim West Endzie i w Azji

Iluzjoniści:

PROSTO Z BROADWAYU

zapowiadają swoje europejskie tournee na rok 2019!

Po występach w Nowym Jorku, Londynie i Azji, które pobiły rekordy popularności, producenci spektaklu Iluzjoniści: Prosto z Broadwayu zapowiedzieli dziś swoje najnowsze europejskie tournee. Z końcem sezonu 2017/2018 Iluzjoniści ustanowili rekord przychodu z biletów w ciągu tygodnia w teatrach Marquis i Neil Simon (Broadway), Shaftesbury (West End), w Operze w Sydney (Australia), w Arts Centre w Melbourne (Australia) oraz w Auditorio Nacional (Meksyk).

Po tym jak przedstawienie stało się się przebojem kasowym na całym świecie Iluzjoniści, najlepiej sprzedający się spektakl tego rodzaju w historii Broadwayu zawita do ERGO ARENY. Na przedstawienia zapraszamy od piątku do niedzieli, 22-24 marca 2019 r.

W tym wspaniałym show biorą udział niezwykle utalentowani iluzjoniści, należący do światowej czołówki: Luis De Matos (Mistrz Magii), James More (Mistrz Oszustwa), Enzo (Niezapomniany), Andrew Basso (Mistrz Ucieczek), Yu Ho-Jin (Manipulator), Kevin James (Wynalazca) oraz Sos i Victoria (Mistrzowie Przeobrażeń).

Wszystkich ich oklaskiwały miliony widzów na całym świecie. W trakcie przedstawienia wspólnie pokazują oni swe popisowe sztuczki na scenie. Publiczność ma okazję obejrzeć m.in. iluzje, lewitacje, czytanie w myślach oraz znikanie. Spektakl Iluzjoniści: Prosto z Broadwayu czaruje widzów w każdym wieku absolutnie niesamowitą kombinacją najbardziej śmiałych i zaskakujących sztuczek, jakie kiedykolwiek wykonywano na scenie.

„Houdini razy siedem…” The Wrap (USA)

„Już pierwszych pięć minut spektaklu jest wartych ceny biletu.” Blackpool Gazette (Wielka Brytania)

„Doświadczycie niemożliwego. Iluzjoniści w pełni stają na wysokości zadania.” Nottingham Post (Wielka Brytania)

Widzowie:

„Nie uwierzysz własnym oczom! Iluzjoniści są wspaniali! Gdy tylko spektakl się skończył, nasza rodzina chciała kupić bilety, by znowu go zobaczyć. I znowu, i znowu. I znowu! Całe przedstawienie urzekło nas i zachwyciło!” 5 gwiazdek (Lostkany)

„Zdecydowanie polecam ten show widzom w każdym wieku. Ma w sobie wszystko – humor, zwroty akcji, niesamowitą magię.” 5 gwiazdek (Capealoha)

Miejsce: ERGO ARENA

Data:22.03 - 24.03, 16:00 - 18:00

Godzina: 16:00 - 18:00

Bilety: 249 - 329 zł

Kategoria: Rozrywka

Adres: Plac Dwóch Miast 1, 81-736 Sopot/Gdańsk

WWW: ergoarena.pl

Email: biuro@ergoarena.pl

Tel.: 58 767 21 01

Fax: 58 760 10 29

Organizator: ERGO ARENA

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ