Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Zuzanna

07.04 , 19:00 - 20:30

Wedle słownikowej definicji jest kompozytorką i tekściarką, ale woli myśleć o sobie jako o dziewczynie piszącej piosenki. Gra na gitarze i pianinie, ale ostatnimi czasy coraz większą czułością darzy swój mały akordeon. „Myślę, że cokolwiek dzieje się na scenie, przede wszystkim powinno być prawdziwie. Staram się podchodzić z szacunkiem zarówno do dźwięku, jak i słowa, a od pewnego czasu nieustająco krzepi mnie myśl, że cokolwiek się zdarzy, można o tym napisać. Tak najłatwiej godzę się ze sobą i światem.”

Od kilku lat koncertuje w całej Polsce, występowała między innymi także podczas Enea Spring Break w Poznaniu oraz Songwriter Łódź Festiwal. Laureatka wielu festiwali, m.in.: konkursu Skoda Auto Muzyka, współorganizowanego przez Program Trzeci Polskiego Radia, Giełda Piosenki „Wieczorne Nastroje” Kwidzyn (I miejsce), „Metamorfozy Sentymentalne” Lublin (I miejsce), „Frazy” – festiwal słowa w piosence, Poznań (I miejsce), festiwal Danielka (Grand Prix oraz Nagroda Publiczności).

BILETY: >>> 20 zł online: http://teatrboto.interticket.pl/

Miejsce: Teatr BOTO

Data:07.04 , 19:00 - 20:30

Godzina: 19:00 - 20:30

Bilety: 20 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ