Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Nie spać - zwiedzać! Wyślij ACK do USA

12.05 , 19:00 - 22:00

NIE SPAĆ - ZWIEDZAĆ !

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby spełnić swój amerykański sen? Pełen abstrakcji, niekonwencjonalności, kreatywności, która nigdy nie pozwoliłaby na rzeczywistą realizacje ? Sen jednak może być jawą i nasze odyseuszki są na to dowodem - 10 studentek z Uniwersytetu Gdańskiego ma szanse na wyjazd do USA na 40. Finały światowe Odysei Umysłu.

Jest pewien haczyk!

Aby amerykański sen się spełnił, potrzebne są środki. Dziewczyny nie próżnują i wykorzystają swoje niezwykłe talenty, do pozyskiwania funduszy.

Grupa OCH w składzie: Ewa Kielar, Emi Duszyńska, Karolina Kluczkowska, Agnieszka Zdybel, Julia Stelmach, Wiktoria Nasuta, Julita Zielińska i Weronika Sydow wspomoże odyseuszki i zagra dla państwa swój autorski koncert zatytuowany „Nie spać - zwiedzać” Dziewczyny mimo tego, że się różnią, potrafią na scenie zamienić się w jeden żywy organizm, dający publiczności ogromną różnorodność emocji i pasji, która w nich płynie.

Projekt OCH powstał z inicjatywy Weroniki Sydow i Julity Zielińskiej - dwóch zdolnych artystek, które zapragnęły otwierać ludzi na niekonwencjonalne i eksperymentalne rozwiązania muzyczne poprzez kompleksowe nauczanie : emisję głosu, improwizację, ekspresję sceniczną, rytm, harmonię, kulturę muzyczną. Głównym założeniem projektu jednak była kompozycja, której warsztaty pozwoliły każdej z członkiń zespołu na stworzenie własnego utworu w danej konwencji.

12 maja Teatr BOTO Start : 19:00 Wstęp : 15 zł - pomóż dziewczynom spełnić amerykański sen! + jeśli macie ochotę wesprzeć je ponadprogramowo, będzie stała kreatywna puszka! Zapraszamy!

Zaapraszamy również do śledzenia naszych postępów w spełnianiu marzeń -> [ACK w USA](https://www.facebook.com/ACK-w-USA-586562418510576/)

Miejsce: Teatr BOTO

Data:12.05 , 19:00 - 22:00

Godzina: 19:00 - 22:00

Bilety: 15 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ