Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

AGNIESZKA WOLSKA – sopran. Koncert kameralny

02.06 , 18:00 - 19:00

W niedzielę 2 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy na wyjątkowy koncert kameralny. Na dworkowej scenie wystąpi Agnieszka Wolska (sopran), znakomita śpiewaczka operowa koncertująca na wszystkich najważniejszych scenach polskich i zagranicznych, doskonale znana publiczności z występów na Uroczystych Koncertach wejścia Polski do Unii Europejskiej (Sztokholm, Dublin, Rzym). A. Wolska współpracuje między innymi z Operą Bałtycką, Operą Narodową w Warszawie, Operą w Rydze i Teatro del Liceu w Barcelonie, występuje na deskach Teatro Munnicipal w Rio de Janeiro czy Operze w Rejkiaviku. Jest laureatkę Srebrnego Grand Prix na Międzynarodowym konkursie w Tuluzie (Francja, 1998).

W programie koncertu znajdą się arie z najpopularniejszych oper między innymi G. Verdiego, G. Pucciniego, A. Dworzaka, pieśni Mieczysława Karłowicza i inne kompozycje.

Wstęp wolny

Zapraszamy

Miejsce: Dworek Sierakowskich

Data:02.06 , 18:00 - 19:00

Godzina: 18:00 - 19:00

Bilety: wolny (Karta Sopocka: wolny)

Kategoria: Kultura

Adres: Józefa Czyżewskiego 12, 81-706 Sopot

WWW: www.tps-dworek.pl

Email: biuro@tps-dworek.pl

Tel.: 58 551 07 56

Fax: -

Organizator: Towarzystwo Przyjaciół Sopotu

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ