Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Koncert Katarzyny Groniec - "Ach"

05.07 , 19:30

Wizualizacje: Hero Team

Stylizacja: Vasina Studio

Obrazy: Paulina Korbaczyńska

Każdy ma swoją Ziemię Obiecaną. Coś za czym tęskni, czego mu brak, co chciałby mieć, a czego mieć nie może, albo miał i utracił. Ziemia Utracona. Dobry tytuł na tomik poezji, gdyby nie był parafrazą T.S. Eliota: „Najokrutniejszy miesiąc to kwiecień” - pisał poeta w „Ziemi Jałowej”. To prawda. Niezłe bywają też te poprzedzające kwiecień... ale co z tego? W końcu i tak nadchodzi wiosna.

„Ach!”, bo taki jest tytuł nowego albumu opowie o ziemi jałowej, ziemi utraconej i wreszcie ziemi obiecanej, do której docieramy, rozmieniamy ją na drobne i znów tracimy. I tak w kółko - od początku do początku, bo wszystko jest cyklem, co jakiś czas, kończącym się dobrze! W końcu wracamy do życia, ale pod jednym warunkiem. Że wciąż mamy kogo kochać.

Podczas koncertu, poza premierowymi utworami z albumu „Ach!”, będzie można usłyszeć również kilka piosenek z debiutanckiej płyty Katarzyny Groniec pt. „Mężczyźni” (2000 r.) wyprodukowanej przez Grzegorza Ciechowskiego.

Załączniki

Miejsce: Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej

Data:05.07 , 19:30

Godzina: 19:30

Bilety: 85 zł.

Kategoria:

Adres: Aleja Mamuszki 2 2, 81-718 Sopot

WWW: http://www.teatratelier.sopot.pl/

Email: teatr-atelier@sopot.pl

Tel.: 58 550 10 01

Fax: -

Organizator: Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ