Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Koncert White Starlite + M3TROPOLIS + Massieque

12.07 , 21:00 - 23:59

**Koncert White Starlite + M3TROPOLIS + Massieque 12 Lipca, Teatr Boto Start godz : 21:00 **

Zespoły:

M3TROPOLiS to zespół pochodzący z Trójmiasta. W ich muzyce można dostrzec inspiracje pochodzące z indie rocka, alternatywy i synth popu. Są laureatami nagrody Radia Gdańsk i Artura Sztuby na festiwalu In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego. Nie ograniczają się co do gatunku i formy - tworzą melodyjne utwory nacechowane brzmieniem klawiszy i przesterowanych gitar. Aktualnie są na etapie nagrywania materiału na ich pierwszą EP.

https://m3tropolis.pl/

FB: https://www.facebook.com/M3TOPOLIS/ YT: https://www.youtube.com/watch?v=EVfgDJg-ORo https://www.youtube.com/watch?v=MuLPFfgzRhs https://www.youtube.com/watch?v=2wyZH0XZ_gQ

WHITE STARLITE to trójmiejski duet tworzący muzykę alternatywną z domieszką muzyki filmowej i dark r&b. W skład duetu wchodzi wokalistka Audri Jean oraz gitarzysta/producent Igor Górski.

FB: https://www.facebook.com/WhiteStarlite/

MUZYKA : BANDCAMP https://whitestarlite.bandcamp.com/ YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=_CbnC0nb-IA

Massieque to solowy projekt Macieja Buszmana, gitarzysty zespołu Cisza Nocna. Zadebiutował w 2014 roku ze swoim pierwszym zespołem z którym w ciągu następnych kilku lat wydał 3 single. W 2017 roku dołączył do Ciszy Nocnej z którą skończył właśnie debiutancki album, zaś sam jest w trakcie nagrań swojej debiutanckiej visual-EP, która jest częścią jego pracy licencjackiej na Uniwersytecie Gdańskim. W jego muzyce można usłyszeć dużo elektroniki naprzemiennie z ostrzejszym, gitarowym brzmieniem. Oprócz tego jest młodym twórcą nagradzanych form filmowych jak np. "W Bezkresie" czy wyświetlany na 41. Festiwalu filmowym w Gdyni dokument "Miejsce". Tworzy teledyski dla młodych trójmiejskich zespołów oraz komponuje muzykę do filmów.

Bilety: 15 zł online: https://teatrboto.interticket.pl/

Miejsce: Teatr BOTO

Data:12.07 , 21:00 - 23:59

Godzina: 21:00 - 23:59

Bilety: 15 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ