Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Małgorzata Oliwia Sobczak w Sopocie. Premiera książki Czerwień

10.09 , 19:00 - 22:00

Zapraszamy na premierę książki "Czerwień" - spektakularnergo debiutu kryminalnego Małgorzata Oliwia Sobczak. Spotkanie z autorką poprowadzi Marcin Meller.

Małgorzata Oliwia Sobczak szturmem wkracza na polską scenę kryminalną. „Czerwień” to zdaniem Vincenta V. Severskiego książka „absolutnie pochłaniająca”. To opowieść o jednej z najpiękniejszych w historii polskiej literatury kryminalnej zbrodni, która wstrząsnęła nadmorskim miastem. Powieść trafi do księgarń już 4 września.

Jest kwiecień 1996 roku. Nad sopockim morzem kłębią się chmury, przez które tylko czasem przedziera się czerwone słońce. Spowite krwistym kolorem morze wyrzuca na brzeg ciało kobiety. Monika była córką lokalnej sędzi – Heleny Boguckiej. Miała w sobie coś takiego, że nie dało się oderwać od niej wzroku. Od tamtej zbrodni mija 17 lat. Miastem wstrząsa kolejne morderstwo. Okaleczenia na twarzy ofiary wskazują na tego samego sprawcę. Autorka perfekcyjnie oddaje atmosferę opuszczonego nadmorskiego kurortu. Plaże w martwym sezonie zdają się aż prosić o kolejną zbrodnię.

Spotkanie z Małgorzatą Oliwią Sobczak Wtorek, 10 września, godz. 19:00 Teatr BOTO, ul. Bohaterów Monte Cassino 54B, Sopot

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Literacki Sopot

Miejsce: Teatr BOTO

Data:10.09 , 19:00 - 22:00

Godzina: 19:00 - 22:00

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ