Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Reportaż Fotograficzny

30.09 , 18:00 - 19:50

Fotografia jako pojedyncze zdjęcie ma zupełnie inny wydźwięk i wartość niż zestaw fotografii, który opowiada jakąś historię - mowa o reportaż u fotograficznym. Podczas warsztatów skupimy się na jednym rodzaju reportażu i dogłębnie prześledzimy jego niuanse od planowania, poszukiwania przez fotografowanie i przeznaczenie.

Reportaż podróżniczy może być opowieścią o Twojej podróży, może być celem Twojej podróży, może być... każdy podczas zajęć sobie zdefiniuje czym jest reportaż podróżniczy. W świetle tych wniosków zabierzemy się za aspekty związane z fotografowaniem i działaniami, które zdecydują o tym jak dobry jest nasz reportaż i co potem możemy z nim zrobić?

[•] 20190915 Reportaż Podróżniczy • Kościerzyna • Dla chętnych możliwy jest udział w warsztatach (dodatkowo płatne zajęcia) podczas, których zrobimy symulowaną podróż i reportaż w trakcie tej podróży. Przygodę z reportażem zaczynamy od podstaw. Poziom zaawansowania będzie dopasowany do poziomu uczestników zajęć. Więcej informacji i zapisy: warsztaty.studiopcf.com/20190915_Koscierzyna.html.

[•] 20190928 Symulacja Reportażu Podróżniczego • Gdańsk • Dla chętnych możliwy jest udział w warsztatach (dodatkowo płatne zajęcia) podczas, których zrobimy symulowaną podróż i reportaż w trakcie tej podróży. Więcej informacji i zapisy: warsztaty.studiopcf.com/20190928_Gdansk.html.

[•] 20190930 Skład Graficzny Reportażu • Dla chętnych możliwy jest udział w warsztatach (dodatkowo płatne zajęcia) obróbki cyfrowej poświęconej składu graficznemu reportażu. Skład można wykonać w Adobe Photoshop, lub Lightroom. Podczas warsztatów: zajmiemy się ujednoliceniem zdjęć tak by pasowały do siebie, następnie składem graficznym z elementami typografii. Warsztaty obędą 30 września 2019. Zajęcia trwają od godziny 20:00 do 22:00 w Sopocie. Więcej informacji i zapisy znajdują się na stronie: warsztaty.studiopcf.com/20190930_PSD.html.

[•] Warsztaty prowadzone przez Sopocki Klub Fotograficzny są zorientowane na kreatywność, poszerzanie horyzontów i obalanie dogmatów fotograficznych. Przekazywana wiedza jest przede wszystkim praktyczna i ma realne zastosowanie w produkcji fotograficznej.

[•] Na zakończenie warsztatów zostaną zaprezentowane plany działania Sopockiego Klubu Fotograficznego (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[•] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane we współpracy z Sopoteką, przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF.

Cel: Nauka reportażu podróżniczego.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego. Otwarty umysł.

Gdzie: Sopot • Sopoteka (dworzec kolejowy)

Czas: 30 września 2019 • 18:00 - 19:50 (wymagana punktualność)

Koszt: 0 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20190930 Sopoteka.

Status: wolne miejsca

Miejsce: Sopoteka

Data:30.09 , 18:00 - 19:50

Godzina: 18:00 - 19:50

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot

WWW: https://warsztaty.studiopcf.com/20190930_Sopoteka.html

Email: -

Tel.: -

Fax: -

Organizator: Urząd Miasta Sopotu

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ