Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Art On Ice - James Blunt

21.12 , 20:00 - 23:00
22.12 , 19:00 - 22:00

ART ON ICE to wyjątkowy show łączący walory sztuki estradowej, tańca na lodzie i popisów mistrzów sztuki cyrkowej, a to wszystko w magicznej oprawie z wykorzystaniem najnowocześniejszej techniki wizualnej.

Projekt został stworzony w Szwajcarii przed 25 laty i cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Każdego roku realizowany jest w oparciu o nowy, oryginalny scenariusz. Ten najnowszy, z roku 2019 noszący tytuł Time To Time, stał się prawdziwym hitem. W samej Szwajcarii obejrzało go dotychczas ponad 80 tysięcy osób, ale była jeszcze Szwecja, Finlandia, Chiny, Japonia.Teraz pora na Polskę! Time To Time jest trochę poetycką, trochę magiczną opowieścią o poszukiwaniu prawdziwej miłości, której bohaterowie zostali niespodziewanie przeniesieni w inny czas i wymiar. Tam próbują odnaleźć siebie, ale czy im się to w końcu uda, dowiemy się po prawie 2 godzinach pełnego czarownego uroku, fascynującego spektaklu.

W tegorocznej obsadzie ART ON ICE, która odwiedzi również Polskę, znajdziemy uwielbianego przez Polaków Jamesa Blunta (który przybywa do Polski na spektakl w kilka dni po światowej premierze swojej najnowszej płyty). James Blunt to brytyjski wokalista, który słynie z romantycznych ballad takich jak You’re Beatiful, Postcards, 1973 czy Bonfire Heart.

W ART ON ICE wezmą udział również:

wybitni przedstawiciele łyżwiarstwa figurowego na lodzie – Tatiana Volosozhar i Maxim Trankov (dwukrotni Mistrzowie Olimpijscy i Mistrzowie Świata) – z Rosji, Vanessa James i Morgan Ciprès (Mistrzowie Europy) – z Francji, Kaetlyn Osmond (Mistrz Świata) – z Kanady, Elena Radionova (dwukrotna Mistrzyni Świata juniorów) – z Rosji.

Cirque Eloize – jeden z najlepszych cyrków na świecie, entuzjastycznie przyjmowany przez fanów od nowojorskiego Broadwayu po londyński West End. W ich ponad dwudziestoletniej historii wystąpili w ponad 550 miastach, dali ponad 5500 występów, a obejrzało ich ponad 3,5 miliona widzów. Tworzy niezapomniane poetyckie spektakle łącząc sztukę cyrkową z muzyką, tańcem i teatrem w nowoczesny i oryginalny sposób.

Jeśli dodamy do tego piękne kostiumy, niezwykłe konstrukcje baśniowych maszyn, z wielkim, unoszącym się ponad lodowiskiem sterowcem (część swojego koncertu z tego właśnie Zeppelina wykonuje James Blunt), oraz efekty świelne i multimedialne, to w pełni uzasadniona staje się opinia, że Art On Ice jest najbardziej udaną galą łyżwiarską na świecie. Mistrzowsko łączącą muzykę, sport, balet i akrobatyczne pokazy w jedyny w swoim rodzaju, pełen radości życia show.

Miejsce: Ergo Arena

Data:21.12 , 20:00 - 23:00
22.12 , 19:00 - 22:00

Godzina: 20:00 - 23:00

Bilety: od 199 PLN

Kategoria: Kultura

Adres: Plac Dwóch Miast 1, 81-731 Sopot

WWW: https://ergoarena.pl

Email: -

Tel.: -

Fax: -

Organizator: ERGO ARENA

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ