Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Monte Verita

18.10 , 21:00 - 23:00

Grupa audiowizualna, cztery przyjazne duszyczki przybyłe z innych galaktyk - mowa o inspiracjach muzycznych. Lukas, który zainicjował powstanie składu, a którego serce wzdycha nieodmiennie od kilkunastu lat do muzyki wydanej w wytwórni Motown, do brzmienia Beatlesów i uroku Klenczona, spotkał Zuzannę opowiadającą o magnetyzmie wiolinowego korpusu basowego i o wielu niepopularnych utworach lat 60-tych i 70-tych. Lukas napomknął o fenomenologicznym Arturze, który rozpoczyna swój dzień od pieśni Mr. Bungle do porannej kajzerki, a tak generalnie to gra w metalowym zespole. Wraz z Arturem, niespodziewanie niczym króliczek z jaskini Monty Pythona wyskoczył Tomek, którego charyzma ożywiłaby nawet Sputnik, a który chłonie na potęgę twory największych muzycznych freaków i pasjonatów, np. R. Stevie Moore i Connan Mockasin. Tak więc dzięki fizyce i prawu przyciągania, zaistniał taki czterogłowy twór mający nadzieję niesienia dobrej muzycznej nowiny prosto z czeluści zdrowego szurnięcia. Wszystko dla muzyki.

Why Monte Verita? Monte Verita (dosłownie “góra prawdy”) to wzgórze nieopodal szwajcarskiego miasteczka Ascona. W 1900 roku powstaje tam społeczność artystów i wolnomyślicieli, eksperymentujących z alternatywnymi sposobami życia.

Skład: Lucky Lu - wokal, gitara Zu Moon - wokal, bas Tom Rafello - wokal, perkusja Art Salsa - gitara


SUPPORT: The Ride Back

“W 2017 roku trzech muzyków odłączyło się od swojego ówczesnego składu, aby na własną rękę rozpocząć rock n’ rollową przygodę.” — W ten sposób można by określić początki zespołu The Ride Back, którego szeregi zasilał gitarzysta Damian Puszkar, wokalista Kamil Wydra oraz gitarzysta Marceli Mendyk. Zespół, grając w trójmieście akustycznego bluesa, z czasem przerodził się w pędzącą lokomotywę czystej energii elektrycznej.

Wczoraj trzech, dziś pięciu.

Niedługo później dołączył do składu Dawid Tokarski(zastępując drugiego gitarzystę Marcelego), którego muzyczne korzenie świetnie pokryły się z bluesowym feelingiem całego projektu. Następnie, wraz ze swoim uduchowionym podejściem do gitary basowej, zjawił się Mikołaj Kuś oraz kipiący dekadentyzmem, fantastyczny perkusista Maciej Rybicki.

W ten sposób TRB osiągnęło pełnię soczystego brzmienia jaki niesie za sobą prawdziwy Rock N’ Roll. Melodia i energia połączone z dobrym gitarowym riffem daje nam klasykę w nowym, świeżym wydaniu.

Członkowie zespołu:

Kamil Wydra - Wokal Damian Puszkar - Gitara Mikołaj Kuś - Gitara basowa Maciej Rybicki - Perkusja Dawid Tokarski - Gitara

Fb: www.facebook.com/TheRideBackOfficial/ Ig: www.instagram.com/therideback3city/

Najnowszy singiel: https://youtu.be/8xN0o727HQg

BILETY: 15 zł online: http://boto.art.pl/index.php/kup-bilet/

Miejsce: Teatr BOTO

Data:18.10 , 21:00 - 23:00

Godzina: 21:00 - 23:00

Bilety: 15 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ