Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Warsztaty z tworzenia podcastów, prowadzenie: Aleksandra Radoń

22.10 , 17:00 - 19:00

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Warsztaty z tworzenia podcastów prowadzone przez Aleksandrę Radoń 22 października 2019 r. godz. 17.00 ul. Tadeusza Kościuszki 14 Sopot Centrum Wstęp wolny!

O mnie Cześć! Jestem Ola i na co dzień zajmuję się copywritingiem oraz działaniami wizerunkowymi w branży modowej. Niedawno wkroczyłam w świat podcastów, tworząc projekt Ej, dziewczyny! W każdym odcinku rozmawiam z wyjątkową osobą, z którą poruszam ważne tematy społeczne, kulturowe i lifestyle’owe.

Opis warsztatów Warsztaty dedykowane są osobom, które chciałyby spróbować swoich sił za mikrofonem, ale też dla tych, którzy uwielbiają słuchać podcastów. Podczas zajęć poznacie odrobinę teorii – dowiecie się czym jest podcast i jakie przyjmuje oblicza. Poznacie platformy internetowe dedykowane tej formie przekazu. Porozmawiamy o technicznym przygotowaniu oraz podstawach marketingu. Nie zabraknie również części praktycznej. Zapraszam! Podczas pierwszej odsłony warsztatów będziemy skupiać się na podcastach z udziałem gości. Drugie spotkanie to prawdziwa gratka dla fanów słuchowisk i podcastów przyjmujących formę opowiadania. Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: sopoteka@mbp.sopot.pl

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu NIE-zwykła biblioteka finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej informacji https://niezwyklabiblioteka.blogspot.com/

(Regulamin imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Data:22.10 , 17:00 - 19:00

Godzina: 17:00 - 19:00

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Kościuszki 14, 81-704 Sopot

WWW: www.mbp.sopot.pl

Email: sekretariat@mbp.sopot.pl

Tel.: 58 551-12-87

Fax: 58 550-08-90

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ