Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Spotkanie autorskie z Jackiem Fedorowiczem

19.11 , 17:00 - 19:00

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkanie autorskie z Jackiem Fedorowiczem 19.11.2019 godz. 17:00

ul. Kościuszki 14, Sopot Sopoteka

Zapraszamy na spotkanie z aktorem, satyrykiem, autorem Jackiem Fedorowiczem. Podczas spotkania porozmawiamy o najnowszych książkach autora - "W zasadzie tak" i premierowej "Chamo Sapiens"

"W zasadzie tak" Jakim cudem po raz pierwszy ukazał się legalnie w rzeczonym PRL-u w roku 1975 pozostaje zagadką. Nigdy później nie wznawiany. Chwalony w „Kulturze" paryskiej przez Stefana Kisielewskiego. Ilustrowany przez Autora. Jeżeli nie było Cię wtedy na świecie – przeczytaj, a dowiesz się, jakiej ekwilibrystyki wymagało życie od twoich rodziców. Jeżeli PRL pamiętasz – czytając tę książkę będziesz śmiał się w głos, choć czasem pomyślisz – jak do cholery dawało się wtedy normalnie żyć?

Jak żyć z władzą, jak podróżować pociągiem sypialnym, jak kupić samochód albo, co gorsza, części zapasowe, jak znaleźć prawdziwą kawę, dlaczego nowo wybudowany hotel jest nieporównanie gorszy od starego, od lat nieremontowanego, jak nie rozgniewać ekspedientki w sklepie, jak żyć nie pijąc – to tylko niektóre zagadnienia z pasją omówione przez Fedorowicza. Które stały się zupełnie nieaktualne, które przetrwały, a które bywają reaktywowane – oceni, pysznie bawiąc się w trakcie lektury, czytelnik.

Spotkanie poprowadzi dziennikarz -Marcin Michrowski.

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Data:19.11 , 17:00 - 19:00

Godzina: 17:00 - 19:00

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Kościuszki 14, 81-704 Sopot

WWW: www.mbp.sopot.pl

Email: sekretariat@mbp.sopot.pl

Tel.: 58 551-12-87

Fax: 58 550-08-90

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ