Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Vito i Bella Show | 7.12.2019 | ERGO ARENA

07.12 , 13:00 - 15:00

Vito i Bella to najpopularniejsza para youtuberów w Polsce i prawdziwi idole najmłodszej widowni serwisu YouTube. Serdecznie zapraszamy na drugą odsłonę wyjątkowego wydarzenia z ich udziałem! Odbędzie się ono już 7 grudnia w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. Bliski Mikołajkom i Świętom termin będzie doskonałą okazją do wspólnej (tym razem nieco zimowej) zabawy!

Event jest ewenementem na skalę Polski nie tylko pod względem frekwencji, łączy w widowiskowy sposób świat wirtualny z rzeczywistym! Tysiące najmłodszych fanów Vito i Belli zobaczą „na żywo” konfrontację swoich ulubionych bohaterów z ich komputerowymi odpowiednikami. Impreza nie będzie jedynie spotkaniem z fanami, a niesamowitym show i spektaklem z bajkową fabułą, efektami wizualnymi i dźwiękowymi, a także atrakcjami, które umilą tysiącom obecnych czas pomiędzy głównymi częściami wydarzenia. Podczas eventu do zdobycia będą również nagrody!

Miejsce: ERGO ARENA

Data:07.12 , 13:00 - 15:00

Godzina: 13:00 - 15:00

Bilety: od 50,00 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

WWW: http://www.vitoibella.show/

Email: -

Tel.: -

Fax: -

Organizator: ERGO ARENA

Wersja do druku

Zobacz również

29 Finał WOŚP

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ