Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Spotkanie autorskie z Piotrem Borlikiem

18.11 , 18:00 - 19:00

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkanie autorskie z Piotrem Borlikiem, 18 listopada 2019 r. godz. 18:00 ul. Tadeusza Kościuszki 14 Sopot Centrum Wstęp wolny!

Piotr Borlik Urodził się w 1986 roku w Bydgoszczy. Po uzyskaniu tytułu inżyniera na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym rozpoczął pracę w fabryce firmy Sharp. To właśnie tam podczas ciągnących się w nieskończoność wieczornych zmian napisał pierwsze opowiadania.

Dalsze życie zawodowe i nieustanne podróże po Polsce umożliwiły mu rozwijanie literackich pasji. Kilka lat spędził w Hiszpanii, gdzie południowy klimat Marbelli i codzienna porcja słońca motywowały go do tworzenia kolejnych tekstów. Najczęściej można spotkać go zaczytanego w kryminałach, choć jak sam wspomina, ceni każdy rodzaj literatury, zwracając szczególną uwagę na polskich autorów.

Jest mistrzem Holandii oraz laureatem trzeciego miejsca w otwartych mistrzostwach Czech w grach logicznych, co nie pozostało bez wpływu na jego kryminalny debiut.

źrodło: http://www.borlik.pl/o-autorze.html

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu NIE-zwykła biblioteka finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej informacji https://niezwyklabiblioteka.blogspot.com/

Podczas wydarzenia będzie można zakupić książki pani Abramowicz.

(Regulamin imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Data:18.11 , 18:00 - 19:00

Godzina: 18:00 - 19:00

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Kościuszk 14, 81-704 Sopot

WWW: www.mbp.sopot.pl

Email: sekretariat@mbp.sopot.pl

Tel.: 58 551-12-87

Fax: 58 550-08-90

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ