Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Fine Art Fotografia Morza

24.11 , 14:00 - 16:00

Fotografia morza jest dość trudna jednocześnie odwdzięcza się pięknem i unikatowością. Morze codziennie jest inne i warto obserwować te zmiany by je uchwycić na zdjęciach. Fotograficznie podejdziemy do zdjęć w pierwszej kolejności od strony techniki fotograficznej a następnie artystycznych rozwiązań.

Podczas warsztatów zajmiemy się pracą ze światłem i ruchem który zawsze jest obecny na morzu. Ruch chcemy wykorzystać tak by stworzył ciekawe zdjęcie niezależnie od warunków pogodowych. Światło możemy stworzyć dowolne - jeśli wiemy jak. Co będzie też przedmiotem nauki. Rozpoczniemy od podstaw i zrozumienia charakterystyki światła i jego parametrów. Następnie zajmiemy się metodami kontrolowania światła i jakie tego metody niosą za sobą wady i zalety. Po tej fazie przejdziemy do ruchu. Na koniec kreatywne techniki fotograficzne i tworzenie artystycznych zdjęć z półki fine art.

Zajęcia przeznaczone dla osób pasjonujących się fotografią, zainteresowanych poznaniem technik fotograficznych mających zastosowanie w fotografii fine art.

[•] Obróbka Cyfrowa. Dla chętnych możliwy jest udział w praktycznych warsztatach Photoshop dla Fotografów o Fine Art. Zajęcia odbędą się 25 listopada 2019 w Sopocie. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: https://warsztaty.studiopcf.com (zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe).

[•] Druk fotograficzny. Dla chętnych jest możliwość druku fine art na piance 50x70cm na papierze ILFORD Fine Art. w cenie 100zł lub 50x50cm w cenie 80zł. Osoby planujące druk otrzymają dodatkowo materiał edukacyjny dotyczący przygotowania fotografii do druku. Osoby chętne na druk proszone są o zgłoszenie się podczas zajęć.

[•] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[•] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[•] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii artystycznej.

**Wymagania: **Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Przydatne mogą być szare i polaryzacyjne filtry fotograficzne.

Gdzie: Sopot • Przystań Rybacka

**Czas: **24 listopada 2019. Spotykamy się o 14:00 przy kutrach rybackich.

**Koszt: **30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191124 Sopot. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce:

Data:24.11 , 14:00 - 16:00

Godzina: 14:00 - 16:00

Bilety: 30,00

Kategoria:

Adres: Aleja Wojska Polskiego 11, Sopot

WWW: https://warsztaty.studiopcf.com/20191124_Sopot.html

Email: -

Tel.: -

Fax: -

Organizator: Urząd Miasta Sopotu

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ