Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Targoteka - targi vintage

30.11 , 11:00 - 17:00

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na drugą edycję Targoteki, czyli targów w stylu vintage 30 listopada 2019 r. o godz. 11:00. Jesteś miłośnikiem stylu vintage? Nylonowe pończochy nie mają przed Tobą tajemnic? W Twojej szafie wisi więcej ubrań z lat trzydziestych lub osiemdziesiątych niż współczesnych ciuchów? A może na widok staroci dostajesz gęsiej skórki i świecą Ci się oczy? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś "tak", to Targoteka jest wydarzeniem, na którym musisz się pojawić.

Zapraszamy wielbicieli szeroko pojętego retro/vintage na drugą odsłonę targu/swapu w Sopotece. Zestawiamy współczesność z historią. Miksujemy nowoczesne wnętrze biblioteki z magią dawnych czasów. Otwieramy drzwi dla vintage'owych freaków.

Zapraszamy wystawców i swapowiczy do zapisów drogą mailową (liczba miejsc ograniczona!) i widzimy się na miejscu - będą na Was czekać wieszaki i stoły. Zajrzyjcie na dno szafy, w róg strychu i w kąt piwnicy. Pakujcie wazony babci w walizki dziadka, a sukienki ciotki w torby wujków i chodźcie do nas! Czekamy 30.11 od godz. 11:00 w Sopotece.

Pięć pierwszych zapisanych osób będzie miała możliwość wypożyczenia naszych wieszaków. Zapisy: targoteka@gmail.com

Miejsce: Sopoteka

Data:30.11 , 11:00 - 17:00

Godzina: 11:00 - 17:00

Bilety: Wstęp wolny

Kategoria: Rozrywka

Adres: Kościuszki `4, Sopot

WWW: http://www.mbp.sopot.pl/placowki/sopoteka

Email: -

Tel.: -

Fax: -

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ